Tchibo

Tchibo hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
Tchibo
0 / 5
(0 Yorumlar)

Tchibo Hakkında

Tchibo, 1949 yılında Max Herz ve Carl Tchilling Hiryan tarafından Almanya’da kurulan bir kahve dükkandır. İlk olarak yalnızca posta ile müşterilerine hizmet veren girişimci ikili, daha sonraları bir dükkan açarak adını Tchilling ve ‘bean’ (kahve çekirdeği) kelimelerinin birleşimi olan Tchibo koydular. O günden sonra tüm Dünya’ya yayılmaya başlayan Tchibo’nun dünya çapında 60 ülkede 1300 mağazası ve 120.00 satış noktası bulunuyor.

Tchibo Ürünleri ve Mağazalar

Tchibo, sunduğu hizmet kalitesi ve farklı ürünleriyle en heyecan verici parekendecilik anlayışlarından birine sahiptir.”Tchibo ile her hafta yeni bir dünya keşfedin.” sloganı ile yola çıkan Tchibo, kahve üretiminin yanı sıra tüm satış noktalarında her hafta değişen bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Böylece, hoş bir atmosferde oluşturulmuş Tchibo mağazalarının koseptine uygun olarak, alışverişleriniz her hafta yeni bir heyecan haline geliyor. Tchibo mağazalarında birçok ürünü bir arada bulmanız mümkün. Belirli aralıklarla değişen temalı ürünlerin satıldığı Gıda Dışı bölümü, Tchibo’nun nefis kahvelerinin ve atıştırmalıkların keyfini çıkarabileceğiniz Kahve Barı , kahve ve kahve yapım makinelerinin aksesuarlarla beraber satıldıpı kahve bölümü Tchibo mağazalarının ana konseptlerini oluşturuyor.

Tchibo Online

Tekstilden teknolojiye, atıştırmalıklardan kahveye, ev dekorasyonundan ofis malzemelerine kadar birçok ürünü bir arada sunanTchibo online alışveriş mağazası ile de evinize kadar geliyor. İnternet mağazasında, her hafta yenilenen tema ürünlerinin yanı sıra Tchibo’nun özel kahvelerine ve sürekli indirimli ürünlerin yayınlandığı fırsat reyonunu bulabilirsiniz. Tchibo’dan yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile yapabilir, anlaşmalı olunan Yapı Kredi, TEB, Akbank, HSBC, Türkiye İş Bankası kredi kartlarını kullanarak taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. 100TL ve üzeri yapmış olduğunuz alışverişlerinizde ürünleriniz ücretsiz olarak adresinize, 2-4 iş günü içinde teslim edilir.

Tchibo Türkiye

Tchibo Türkiye’deki ilk mağazasını 2005 yılında İstanbul Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açtı. Böylece Türk müşterileri ile buluşan Tchibo, daha sonra İzmit, Ankara, Eskişehir, Adapazarı, Mersin, Adana, Denizli, Antalya, İzmir, Tekirdağ ve Bursa’da da mağazalar açarak faaliyet alanını genişletti. Türkiye’de toplam 12 ilde 46 mağazası olan Tchibo, mağazalarında sunduğu birçok ürünle Türk müşterilerini de memnun ediyor.

Siteye Git ›