Taç Online hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Taç Online
0 / 5
(0 Yorumlar)

Taç Online Hakkında

Taç Markası, Zorlu Grubu tarafından kurulmuştur ve ev tekstili ve dekorasyonu alanında faaliyet göstermektedir. Taç, en çok Taç Perde ve Taç Yatak Örtüleri ile ünlüdür. Marka olarak 1980 yılında hayata geçmiştir. 1997 yılına kadar iç piyasada var olan marka ilk kez bu yıl ihracata başlamıştır. En gelişmiş teknolojiyi kullandığı entegre tesisleri ve eşsiz kalite anlayışı ile Taç, zamanla sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da lider konuma yükselmiştir. Taç, TURQUALITY markalarından bir tanesidir. Bu program ilk ve tek markalaşma programıdır. Taç perdeden, Taç yatak örtülerine, nevresimden havlulara kadar, evinizde ihtiyacını duyabileceğiniz her ev tekstili ürünün üretimini yapmaktadır.

Taç Online Alışveriş Mağazası

Taç Online Alışveriş mağazası genel olarak beş bölümden oluşmaktadır. Bunlar; yatak odası, masa örtüsü, banyo, lisanslı çift kişilik nevresim takımları ve kampanyalı lisanslı ürünler. Bunun dışında ürün grupları; yatak odası, nevresim takımı, yatak örtüsü, battaniye grubu, beyaz ev tekstili grubu, pike takımı, fitted çarşaf seti, uyku seti, yatak seti. Yine bunun yanısıra diğer ürün grupları; Taç freemood, her mevsim yatak seti, organik ürünler, bebek ürünleri, taraftar köşesi ve lisanslı çizgi kahramanlarıdır.

Taç Online Mağaza Üyelik – Kargo – Ödeme Yöntemleri

Taç Online mağazasından yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına on iki ay taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo ücretsizdir ve ”Yurtdışına satış var” ibareli ürünlerde yurtdışına kargo olanağı bulunmaktadır. Satış sonrası destek ve Zorlu güvencesi ile sunulan ürünlerin alışverişini gönül rahatlığı ile internet mağazasından yapabilirsiniz. Site 128 bit’lik SSL güvenliği ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz firma da dahil olmak üzere kimsenin görüntüleyemeyeceği şekilde korunmaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı veya banka havale yöntemi ile yapabilirsiniz. Üye olmak siteden alışveriş yapabilmek için gereklidir ve ücretsizdir. Kampanya kapsamına girmeyen ürünlerden satın aldığınızda bir ikinci ürünü % 5 indirim ile satın alma şansına sahip olacaksınız. Ürünler, İstanbul içine 3, dışına 5 gün içerisinde iletilmektedir. Mağazada ayrıca fırsat ürünlerini, yeni ürünleri ve en çok satan ürünleri otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.

Taç perde ya da Taç yatak örtüleri için online mağazaya gitmek için buraya tıklayabilirsiniz ya da sayfa başında bulunan Taç online logosuna tıklayarak da firmanın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili mağazalar