Swarovski hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Swarovski
0 / 5
(1 Yorumlar)

Swarovski hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
satın almak istiyorum toptan

bayilik almak istiyorum

Tüm yorumları oku
 1. 1 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (33%)
  satın almak istiyorum toptan
  yazan: aziz şimşek on day 19.03.2015

  bayilik almak istiyorum

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Swarovski Hakkında

Swarovski, 1895 yılında, Bohemya doğumlu Daniel Swarovski tarafından kurulmuş, günümüzde kristal konusunda pazar lideri olan bir şirkettir. Kristal kesmek ve parlatmak için otomatik bir makine icat eden Daniel Swarovski, makinesinin taklit edilmesini engellemek için atölyesini başka bir şehre taşır. Çünkü, kristale şekil veren bu özel makine 19. yüzyılda büyük bir buluş olarak görülüyordu. Günümüzde hala Avusturya Trol’de bulunan şirket, Swarovski’nin sırlarını korumak adına sadece 4. ve 5. kuşak aile fertleri taraından yönetiliyor. Şu an 20 binden fazla çalışanı olan Swarovski’de, her çalışan yalnızca kendi alanıyla ilgili sınırlı bilgiye sahip. Böylece yüzyıldan fazla bir geçmişe sahip olan Swarovski taklit edilemeden, kendi sektöründe lider olarak çalışmalarına devam edebiliyor.

Swarovski Koleksiyonları

Yüzyılı aşkın bir süredir, sırları saklı tutan bir gizlilikle yönetilen Swarovski, aynı zamanda yüksek kalitede ve özel tasarımlarla üretim yapınca, günümüzde kristal denilince ilk akla gelen marka oluyor. Artık kristal taş değil Swarovski diyoruz ve şirket bu ününü yüzyıldan fazla süredir başarı ile sürdürüyor. Yılda iki kez yeni kesim ve renklerle sizlerin karşısına çıkan marka, tasarımcılarının dünya takı modasına uygun olarak yaptığı yeniliklerle dikkat çekiyor. Diğer kristal markalarından yüksek kalitesi ve deneyimi ile ayrılan frmanın ürünleri de oldukça farklı. Renk ve kesimlerin tutarlılığının sağlanmasının zor olduğu kristallerde, Swarovski ürünleri ton ve kesimi tutturan yapısı ve parlaklığı ile öne çıkıyor. Firmanın en önemli özelliği, küçük parça kristali muhteşem bir teknoloji ile pürüzsüz ve sert kıvrımlarla kesmesidir. Bu kesimler sayesinde kristal aldığı ışık sayesinde pırlantaya yakın bir görünüm alarak oldukça parlak görünür. Günümüzde birçok firmayla ortak çalışmalar yapan firmanın taşları, birçok farklı markanın ürünlerinde de Swarovski etiketiyle kullanılıyor. Swarovski taşları aksesuar ve takıların yanı sıra, şu an, gelinlikten tişörte, dekorasyon ürünlerinden teknolojik ürünlere kadar birçok farklı alanda kullanılıyor. Kristal takılarda modaya yöne veren Swarovski, dünya modasını aynı anda dünyanın birçok yerindeki mağazalarında sizlerle paylaşıyor.

Swarovski Türkiye

Swarovski, birçok firmayla kurduğu ortaklıklarının yanı sıra, ilişkileri ve sponsorluklarıyla da dikkat çekiyor. Oscar törenlerine sponsor olan Swarovski ürünleri, sinema sektörünbden siyaset dünyasına kadar her alandaki ünlü simalar tarafından kullanılıyor. Yüksek kalitede hassas kesimli kristaller üreten Swarovski’nin dünya çapında 1.200 ‘den fazla mağazası ve birçok satış noktası bulunuyor. Swarovski’nin ülkemizde İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’da 12 mağazası bulunuyor.