Roman

Roman hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
Roman
0 / 5
(0 Yorumlar)

En Son Roman Haberleri

Roman Hakkında

Zengin ve modern tasarım çizgisiyle kendine ait bir stil yaratan Roman markasının temelleri Turgut Toplusoy tarafından 1980 yılında atıldı. Önceleri birçok markayı bir arada sunan bir mağaza olarak açılan Roman, sonraları, kendi üretim atölyesinde hazırlanan özel tasarımlarla kendi markasını yarattı. Dünya modasını etkileyen uluslararası bir marka olma vizyonu ile yol açıkan Roman markası, bugün Türkiye’de 45 mağazası ve 10 bayisi ile 26 ilde hizmet veren; yurtdışında Amerika, Azerbeycan, Dubai, Hollanda, İngiltere, Kazakistan, Kıbrıs, Lübnan, Suriye, Rusya ve Ukrayna’da 21 nokta ile satış yapan bir mağaza oldu.

Roman Ürünleri

Tasarımlarında her zaman şıklığı kalite ile harmanlayan Roman’da, tarzını tamamlayacak bütün parçaları bir arada bulabilirsiniz. Gipsy koleksiyonunda yer alan elbise, etek, pantolon, gömlek, bluz, şort, tulum gibi giyim ürünlerini bulabilir, Roman tarzıyla dilediğiniz gibi kombinler yapabilirsiniz. Roman Organic koleksiyonunda yer alan parçalar ile de, tamamı doğal malzemelerden üretilmiş kıyafetlere ve organik kozmetik ürünlerine sahip olabilirsiniz. Kıyafetlerinizi tamamlayacak birbirinden güzel çanta, takı, kemer, şal, fular gibi aksesuarları da Roman’da bulabilirsiniz. Günümüz trendlerini ve dünya modasını takip ederken, klasik feminen stilini koruyan ve her daim lüks ve bohem bir hava yaratan koleksiyonlarıyla Roman, her yeni sezonda adından söz ettirmeyi başarıyor. Her zaman sezonun öne çıkan trendlerini merkezine alan Roman’da, günlük giyimde de etkin olan lüks dokunuşlar, şıklık, güçlü ve iddialı feminen hava her zaman yerini koruyor.

Roman Online Alışveriş

Roman, Ankara, Antalya, Balıkesir, Edirne, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Bursa, Adana, İstanbul, Mersin, Malatya, Ordu, Kocaeli, Samsun, Trabzon gibi Türkiye’nin birçok yerinde yer alan mağazalarının yanı sıra, online alışveriş mağazası ile sizlerin hizmetinizde. Mağazalarında yer alan hemen her türlü ürüne online alışveriş fırsatları ile ulaşmanız mümkün. Dilediğiniz gibi seçebileceğiniz ürünleriniz için ödemelerinizi eft/havale veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Alışverişleriniz 175TL ve üzeri olursa ürünlerinzi ücretsiz olarak adresinzie teslim edilirken; bunun dışında kalan alışverişlerinizde Türkiye’nin heryerine yalnızca 5.90TL kargo ücreti ödeyerek 2-4 iş günü içerisinde ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar