Pronovias Hakkında

Pronovias 1964 yılında İspanya’da kuruldu. Gelinlik ve abiye modelleri üzerine profesyonelleşen Pronovias kısa sürede dünya çapında bir marka haline geldi. Merkezi İspanya’nın Barcelona kentinde olan Pronovias’ın dünya çapında 700′ün üzerinde çalışanı ve 150 satış noktası bulunuyor. Kendi markası ile lanse ettiği gelinlik modellerinin yanı sıra Pronovias, Elie Saab gibi dünyaca ünlü tasarımcıların da koleksiyonlarını mağazalarında satıyor. Dünya çapındaki gelinlik trendlerini büyük ölçüde belirleyen Pronovias, en pahalı ipekleri, tülleri ve taftaları kullanmasıyla ünlü. Bu da tabii Pronovias’ın sıradan bir gelinlik markası değil, lüks gelinlik denince ilk akla gelen bir markalardan biri haline getiriyor. Pronovias gelinlik modelleri, yeni evlenecek olacak birçok genç kadının hayallerini süslüyor. Fiyatlarının yüksek oluşu nedeniyle daha çok lüks gelinlik markalarından biri olarak lanse edilen Pronovias’ın gelinlik modellerine bakarak fikir edinebilir ve hayalinizdeki gelinlik için tasarımlarını örnek alabilirsiniz.

Pronovias Gelinlik ModelleriPronovias OleajeBeyaz Pronovias Gelinlik Modeli

Pronovias Türkiye

Pronovias Türkiye’de de son yıllarda iyice tanınan ve tercih edilen bir marka haline geldi. Bu talebin kısa sürede farkına varan Pronovias yetkilileri İstanbul’da Nişantaşı ve Bağdat Caddesi gibi sosyetik alışveriş caddelerinde ve Ankara’da da bir mağaza açtı. Pronovias gelinlik modelleri,gelinlikleri için biraz yüksek bir meblağ ödemeye hazır Türk kadının hizmetinde. Eğer Pronovias için bütçeniz uygun değilse markanın internet sitesi üzerinden modellere bakabilir ve fikir edinebilirsiz, belki gelinlik modellerinden birini terzinize ilham için gösterebilirsiniz.

Pronovias Türkiye Mağazaları

Pronovias’ın İstanbul’da üç, Ankara da ise bir mağazası bulunuyor. Pronovias gelinlik modellerini yakından görmek hatta satın almak istiyorsanız, önceden ya telefonla ya da Pronovias internet sitesi üzerinden randevu almanız gerekiyor.

Pronovias İstanbul Mağazaları

Teşfikiye Caddesi, İnayet Apt. No 129, D1 Nişantaşı – Tel: 0212 296 43 04

Bağdat Caddesi, Abdülkadir No 344/1 Kadıköy – Tel: 0216 411 2039

İstinye Park Alışveriş Merkezi No 523 İstinye – Tel: 012 345 58 45

Pronovias Ankara Mağazası

Arjantin Caddesi 15/2 Gaziosmanpaşa – Tel: 0312 468 27 87

İlgili mağazalar