Porland hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Porland
0 / 5
(1 Yorumlar)

Porland hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
Yeni Ürünlere Ulaşmak

Yenı ürünlerinizi görmek kampanyalarınızdan zamanında haberdar olmak istiyorum.

Tüm yorumları oku
 1. 1 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (50%)
  Yeni Ürünlere Ulaşmak
  yazan: Gülhan İnce on day 19.03.2015

  Yenı ürünlerinizi görmek kampanyalarınızdan zamanında haberdar olmak istiyorum.

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Porland Hakkında

Porland, hem Türkiye’de hem de dünyada oldukça büyük bir öneme sahip olan porseleni, gelmiş geçmiş bütün çağlar boyu kullanılmış olan en sağlıklı yiyecek ve içecek kabı olarak kabul etmektedir. Topraktan imal edilen ürünlerin en üst sınıfı olarak kabul görmekte olan porselen, elmasın ardından en sert materyellerden biri addedilmektedir. Ancak Porland bu oldukça sert ham maddeyi bir sanatkar titizliğiyle, büyük sabır gerektirdiği aşikar olan zahmetli aşamalardan geçirerek, zarif çizgilere sahip sofra ürünlerine evrimini sağlamaktadır.

Bu marka ile ilgili kampanya ve indirim olup olmadığını kontrol etmek ve özel alışveriş sitelerinin kampanyalarından yararlanmak için İndirimlr‘i, marka ve firma hakkında daha detaylı bilgi almak için firmanın resmi web sitesini, online porselen yemek takımı, kahvaltı takımı alışverişi için ise firmanın online satış mağazasını ziyaret edebilirsiniz.Porland Porselen kampanyaları için İndirimlr’de listelenen özel alışveriş kulüplerinin sunduğu kampanyaları ve şehir fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

PORLAND

1992 yılında kurulmuş olan Porland, aynı yıl içinde Gebze Dilovası’nda 10,000 metrekarelik bir alan üzerine yaklaşık 8,000 metrekare kapalı alanda sert porselen üretimi ile birlikte dekorlama faaliyetine start vermiştir. 1995 yılına girildiğinde Bilecik’te bulunan 2.organize sanayi bölgesinde 100,000 metrekare arazi üzerine inşa edilmek üzere temeli atılan yeni tesiste, artan iç piyasanın taleplerini karşılayabilecek olan ve aynı zamanda ihracatı da arttıracak şekilde 1996 yılında üretime hız vermiştir. Porselen üretim teknolojilerini de yakından takip ederek gereken önemi veren Porland, üretim ve ürün kalitesini arttırabilmek için 1998 yılına girildiğinde şekillendirme teknolojisini yenileyerek, izostatik tabak presleme tesisleri, granul hazırlayan sprey kurutucu, otomatik sırlama hatları ve basınçlı döküm makineleri gibi yatırımlarla üretimi daha yüksek bir seviyeye çıkarmıştır. 2001 yılında ise fabrikanın kapasitesini iki katına çıkarabilmek, üretim verimliliğini, ürün kalitesini arttırmak ve en yeni üretim teknolojileriyle tekrar yenilenmek için başlanan yatırımlar 2004 senesinde tamamlanmıştır.

 

Porland Porselen Online Satış Mağazası

Porland kataloglarını görüntülemek ve binlerce üründen dilediğinizi seçerek kendi takımınızı oluşturmak için Porland onlie alışveriş sitesini tıklamanız yeterli. Porland ürünleri arasında porselen yemek takımları,paslanmaz çelikten  tava ve tencere,cam ürünleri, kahvaltı takımları,çeyiz setleri ve ev teksil ürünlerini bulabilirsiniz. Alışverişlerinizi yaparken birçok sürpriz indirimlerle karşılaşabilir,avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınızla yapabilir, anlaşmalı olunan Garanti,Akbank ve Yapı Kredi bankalarının 6 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. 250TL ve üzerinde yapmış olduğunuz alışverişlerde ürünleriniz ücretsiz olarak , sipariş verdiğiniz günden itibaren 5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir. Kampanyalı ürünler köşesinden, ihtiyacının olan ürüne çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.Porland’ın,kaliteli ve modern tasarımlarını uygun fiyatlarla almak ve evden alışverişin keyfini çıkarmak için tek yapmanız gerekn Porland online alışveriş sitesini ziyaret etmek.

İlgili mağazalar