Paşabahçe Online hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Paşabahçe Onlin...
0 / 5
(0 Yorumlar)

Paşabahçe Online Hakkında

Paşabahçe Hakkında

Paşabahçe, 1935 yılında üretime başlamıştır. Sonraki yirmi yıl boyunca el üretimi yapan Paşabahçe, 1955 yılında makine üretimine başlamıştır. 1974 yılına gelindiğinde ise ısıya dananıklı cam üretimi gerçekleştirilmiştir. İhracata ilk 1961 yılında başlanmıştır. Paşabahçe, yıllardır kaliteli üretimi, en son teknolojiyi kullanımı ve müşteri memnuniyeti odaklılığı ile cam eşya üretiminde liderliğini korumaya devam etmiştir. Bazı tesislerinde, soda camı, ısıya dayanıklı otomatik cam ve kristal cam üretimi yapmaktadır.

Paşabahçe Online Ürünler

Paşabahçe katalogta yer alan koleksiyonlar; Osmanlı Koleksiyonu, Camda Mavi Beyaz Koleksiyonu, Mineli Camlar Koleksiyonu, Camda Sanatlı Yazı Koleksiyonu, Mozaik Koleksiyonu, Anadolu Medeniyetleri Koleksiyonu, ’7′ Koleksiyonu, Aşure Koleksiyonu ve İstanbul Koleksiyonu’dur. Paşabahçe Online Mağazası’ndaki ana başlıklar olan yaşam, butik, fırsat ürünleri, yeni ürünler ve online altında çok çeşitli Paşabahçe ürünlerine ulaşıp online olarak satın almanız mümkün. Mağaza: Yaşam başlığı altında; tabak takımları, çatal – bıçak takımları, bardak takımları, f&d ürünleri, cam ustası ürünleri, bardaklar, servis – sunum ürünleri, çay – kahve ürünleri, mutfak ürünleri, abajurlar, ev aksesuarları, bar aksesuarları, ”imza” ürünleri, kolonya bulabilirsiniz. Yine fırsat ürünleri başlığı altında bu iki ana gruba ait fırsatları görüntülemek mümkündür.

Paşabahçe Üyelik – Ödeme Şekilleri – Teslimat

Paşabahçe Online Mağazası’ndan yapacağınız tüm alışverişlerde ödemelerinizi kredi kartı veya banka havale yöntemi ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde dört taksit olanağı sunulmaktadır. (Sadece Maksimum, Bonus, World ve Advantage). Kargo bedeli, online sipariş sırasında faturaya eklenir ve teslimat sırasında ekstra bir ücret talep edilmez. İstanbul içi olan siparişler 3 gün, İstanbul dışı olan siparişler ise 6 gün içerisinde iletilir. Siparişi verilen ürünlerin online olarak takip edebilirsiniz. Bunun için e – mail adresinize Kargo takip numarası gönderilir.

Paşabahçe resmi sitesine buraya tıklayarak bağlanabilirsiniz. Üye olmak size, sunulan hizmetlerden yararlanma ve hediye listesi oluşturabilme imkanı tanıyacaktır. Ayrıca ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve geri sevk durumlarının varolması durumlarında, adres ve ödeme bilgilerinize de gerek duyulacağından alışveriş yapmadan önce üye olmanız yerinde olacaktır.

http://www.pasabahcemagazalari.com/Store/default.aspx?s=1

İlgili mağazalar