Park Bravo

Park Bravo hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
Park Bravo
0 / 5
(0 Yorumlar)

Park Bravo Hakkında

Park Bravo'nun temeli, 1970 yılında Ankara'da Kamil Özçoban'ın 'Dolfin' adlı mağazayı açmasıyla atıldı. İlk yıllarda faaliyetlerini Ankara'da sürdüren şirket, merkezini 1984 yılında İstanbul'a taşıdı ve 'Park Bravo' adını aldı. Açıldığı günden bu yana Türkiye'nin en önemli kadın giyim markalarından biri haline gelen marka, yıllar içinde kendine Türk modern kadınının gardıropunda sadık bir yer edindi. Marka, özellikle çalışan kadınlar için tasarladığı koleksyionlarında, hem iş hayatına hem özel hayata özel kıyafetler ve aksesuarlar sunuyor. Özgün çizgiler taşıyan koleksiyonlarıyla marka,kadınların tercih ettiği önde gelen markalardan. Park Barvo, renk çeşitliliği, her vücut şekline uyan esnek kalıpları ve model çeşitliliğiyle dikkat çekiyor.

Ünlü Markaların Türkiye Distribütörü

1997 yılında Amerika'nın ünlü ayakkabı zinciri Nine West'in Türkiye distribütörlüğünü alan Park Bravo, 1998'de Türkiye'de ilk Zara mağazalarını açtı. Bünyesinde, kadına hitaben her türlü ürünü barındırmak isteyen marka, yurtdışında sevilen markaların Türkiye ayağı olarak da piyasada iyi bir edindi. Park Bravo Grup, Nine West, La Senza, Anne Klein, Enzo Angiolini, Kenneth Cole ve İnglot markalarının Türkiye temsilcisi olarak, ürün portföyüne ayakkabı, iç çamaşırı ve kozmetik ürünlerini de kattı. Firmanın felsefesi, "Üreten kadının yaşam tarzı" olarak belirlenmiştir. Yaşamının her anında üretebilen, kendine güvenen ve modanın heyecanına inanan; güçlü bir kadın profiline hitap etmektedir. Koleksiyonlardan, mağaza yapılarına kadar her fikir ve ürün, onun isteklerine çözüm olarak üretilir. Park Bravo'nun kolleksiyonları, kampanyaları ve indirimleriyle bütün gelişmeleri www.parkbravo.com.tr'den takip edebilirsiniz.

Park Bravo Türkiye: Outlet, Online Satış

Park Bravo'nun yurtiçinde İstanbul'dan Ankara'ya, Eskişehir'den Trabzon'a kadar bir çok kentte, aynı zamanda Kazakistan, Romanya ve Kıbrıs'da da mağazaları bulunuyor. Türkiye'nin her yerine yayılmış olan Park Bravo mağazaları ve firma çatısı altında bulunan La Senza, Nine West, Enzo Angiolini ve Inglot mağazalarını da birçok şehirde bulabilirsiniz. Firmanın outlet mağzalarında da, uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilirsiniz. Park Bravo'nun kendi online shopu olmamasına rağmen ürünleri, özel alışveriş sitelierinin kampanyaları kapsamında online olarak bulunabilir. Bu kampanyalardan haberdar olmak için indirimlr.com'u takip etmeniz yeterli.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar