Pabbuc.com hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Pabbuc.com
4 / 5
(13 Yorumlar)

Pabbuc.com hakkında en son yorumlar

13 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (2)
 • 4 Yıldız:
  (7)
 • 3 Yıldız:
  (2)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
ponduf ne ?

panduf die bisi var ama icinde ürün bile yok o ne? haha

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum

Selamlar, Sitede satılan tüm ürünler %100 orjinaldir, herhangi bir sorunlar karşılaşmanız durumunda ürün iadesi de yapma şansınız vardır. Ayrıntılı bilgi için yukarıdaki "Mağazaya Git"e tıklayarak müş...

Tüm yorumları oku
 1. nike alcaksanız
  yazan: vefa önder on day 19.03.2015

  nike alcaksanız siteyi tek geçerim büyük başarı!!

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Pabbuc.com Hakkında

Pabbuc.com 2005 yılında, online ayakkabı alışverişinde lider olma hedefiyle iş hayatına başlamıştır. İnternet üzerinden ilk satışlarına 2006 yılında başlayan Pabbuc.com, daha çok yeni olmasına rağmen müşteri memnuniyetine verdiği önem, kendine has güven , gizlilik politikası ve online alışverişte çok da karşılaşılamayan ancak herkesi cezbeden „Aynı Gün Kargo“ imkanıyla kısa sürede müşterilerinin gönlünü kazanmış bir markadır. Tüm ürünleri için teslimat şartları belirtilmiş olmasına karşın, yani tüm ürünlerinde sipariş verildiği gün kargo edilmesi garantisi verilmemesine rağmen, genel hizmet olarak stoğunda bulunan tüm ürünleri, sipariş veridiğiniz gün kargoya teslim etmeyi ilke edinmiş bir şirket, Pabbuc.com! Bu da tabi ki istediğiniz ve hevesle beklediğiniz ürünün çok daha erkenden elinize ulaşması anlamına geliyor. Hatta erken ulaştırmayı o kadar önemsiyor ki, eğer satın aldığınız ürün, sayfada belirtilen süreden daha geç gelirse, Pabbuc.com bu geç gelen ürününüzün fiyatının %10′u değerinde „hediye çeki“ gönderiyor. Bu hediye çekini daha sonra siteden yabacağınız herhangi bir alışverişte kullanabiliyorsunuz. Ayrıca Pabbuc.com’dan aldığınız üründen herhangi bir nedenle memnun kalmazsanız, ya da beklediğiniz kadar beğenmezseniz 2 gün içerisinde bir başka ürünle değiştirebilir ya da koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Tabi ki ürüne zarar gelmemiş, kullanılmamış ve marka etiketi sökülmemiş olmalıdır. Ayrıca Pabbuc.com sitesinin güvenliği hakkında da Garantie vermektedir.

Online Alışverişte Pabbuc.com Farkı

„Ayağınıza getirir“ sloganıyla, sanal mağazasında online satış keyfini, üstün müşteri memnuniyeti ilkeleriyle sağlayan Pabbuc.com, sayfasını oldukça sade ve kullanıcı dostu olarak geliştirmiş. Anasayfada bütün ürünlerini Kadın, Erkek, Çocuk, Aksesuar, Çanta, Fırsatlar ve Markalar olarak kategorilendirmiş. Ancak bunları incelemeden önce Pabbuc.com’un sadece bot, spor, çizme, abiye ve klasik ayakkabı çeşitleri ile terlik, sandalet, panduf, aksesuarlar ve çantalar gibi ürünleri sattığını belirmek gerekir. Burada tahmin edeceğiniz gibi; Kadın, Erkek, Çocuk, Aksesuar ve Çanta kategorilerinde isminden anlaşılan ürünleri bulmak mümkün. Fakat Fırsatlar ve Markalar kategorisi burada asıl alışverişin püf noktasını oluşturan kategoriler. Fırsatlar’a tıkladığınızda sizi %70′e varan indirimler karşılıyor. Özellikle her yeni sezon, bir önceki sezonun modelleri inanılmayacak ucuzlukta fiyatlarla satın almak mümkün. Markalar kategorisine tıklandığında ise, satışını gerçekleştirdiği onlarca ünlü markayı, kendi sayfalarında inceleme fırsatı buluyorsunuz. Evet, doğru duydunuz. Pabbuc.com, sattığı her marka için bir sayfa yaratmış ve burada modellerden tutun, marka hakkındaki çeşitli bilgilere kadar herşeyi bulmak mümkün. Dolayısıyla Pabbuc.com kullanıcıya sadece satın alınacak ürünler değil, ayrıca sattığı her marka hakkında ücretsiz ayrıntılı bilgi de sunuyor. Hatta bu sayfalarda, daha önceden satın alınıp beğenilmiş ve hakkında yorum yapılmış bir çok ürüne de rastlamak mümkün. Pabbuc.com, online alışverişi bir sosyal paylaşım haline getirmiş durumda. Böylece müşteriler satın alınmış ve beğenilmiş ürünleri paylaşıp altına yorumlar düşerek, potansiyel müşterilerin karar verme süreçlerini hızlandırmış ve kolaylaştırmış oluyorlar.

İlgili mağazalar