Özdilek Online hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Özdilek Online
0 / 5
(1 Yorumlar)

Özdilek Online hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
mrb

Cok kalıteli. severek kullanıyoruz

Tüm yorumları oku
 1. 3 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (60%)
  mrb
  yazan: dilek dayıoğlu on day 19.03.2015

  Cok kalıteli. severek kullanıyoruz

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Özdilek Online Hakkında

Özdilek Hakkında

Özdilek, 1971 yılında Bursa’da kurulmuştur. O zamanlar sadece 10 ton havlu üretim kapasitesine sahip firma, bugün 10 bin tonluk havlu üretim kapasitesi ile alanında faaliyet göstermeye hızla devam ediyor. Türkiye’nin birçok ilinde alışveriş merkezleri bulunan Özdilek için müşteri memnuniyeti en önemli kriterlerden bir tanesidir. Başarısını eşsiz kalitesi ve müşteri odaklılığı sayesinde elde etmiştir. En gelişmiş teknolojiyi kullandığı tesislerinde, yine kullandığı teknolojiyi daha geliştirmek adına sürdürdüğü çalışmalarına her geçen gün devam etmektedir. Özdilek alışveriş merkezlerinde sadece Özdilek değil, diğer birçok ünlü markayı bulmak da mümkün. Bu alışveriş konseptlerinde ihtiyacınız olabilecek her ürünü sunmakla hem sizleri mutlu etmeyi hem de sizlerin zamandan tasarruf etmesinizi sağlamaktadır.

Özdilek Online Alışveriş Konsepti

Online Alışveriş Mağazası’nda bulabileceğiniz ürünler ana başlıklar halinde toplanmış ve böylece sizin aradığınız ürünü kolayca bulabilmeniz amaçlanmıştır. Özdilek Online Alışveriş Mağazası’ndaki ana başlıklar ve alt kategoriler şu şekildedir: Yatak Odası (Nevresim Takımı, Uyku Seti, Alez,Yorgan, Yastık, Battaniye, Pike Takımı), Banyo (Bornoz, Aile Seti, Banyo Havlusu, Best Set, Havlu Banyo Paspası, Banyo Seti, Banyo Klozet Takımı), Mutfak (Mutfak Havlusu), Lisanslı Ürünler (Uyku Seti, Nevresim Takımı, Free Set, Plaj Havlusu), Bebek Ürünleri (Bebek Nevresim Takımı, Bebek Uyku Seti), Plaj Havlusu, Premium Line Serisi, Yatak Seti.


Özdilek Üyelik – Ödeme Çeşitleri – Kargo

Online Alışveriş sitesine ücretsiz kolayca üye olabilir ve hemen alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz. Üye olmanız, hem alışveriş yapmanızı mümkün kılar, hem de sizlere online kapsamda gerçekleştirilen kampanya ve promosyonlardan yararlanma fırsatı sunar. Sadece üyelere özel olarak düzenlenen bu kampanyalardan sadece üye olma yolu ile haberdar olabilirsiniz. Üye olmak için yukarıdaki linkimizi kullanarak firmanın resmi sitesine bağlanabilirsiniz.

Online Alışveriş Mağazası’nda iki tür ödeme şekli mevcuttur. Bunlar; kredi kartı (Visa, Mastercard) ve banka havalesi ile ödemedir. Yapacağınız online alışverişlerde güvenle bilgilerinizi verebilirsiniz. Sistem 128 bit SSL sertifika altyapısı ile korunmaktadır.Kargo tüm Türkiye’ye ücretsizdir. Kargo, Bursa içi 3 gün, Bursa dışı illere ise 5 gün içinde iletilmektedir. Üyelik bilgilerinin doğru olması, hem kargonun iletilmesi hem de geri sevkiyat halinde size kolayca ulaşılabilmesi açısından önemlidir.