Okuoku Hakkında

Okuoku, online kitap alışveriş siteleri arasına katılan iddialı bir marka. 2010 yılında kurulan alışveriş sitesi, cazip fiyatları ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olmaya aday gözüküyor. Okuoku, kendisini tercih edenlere sadece uygun fiyatlar değil kampanyalar da hazırlıyor. Yılın en çok satan kitapları hakkında bilgi sahibi olmak, en uygun fiyatlar ile bu kitapları satın almak istiyorsanız o zaman sipariş vermeden önce fiyat kıyaslama yaptığınız siteler arasında Okuoku'yu ekleyin. Fiyat kıyaslaması yapmadan önce indirim kuponu ve hediye çekini de indirimlere dahil etmeyi unutmayın.
Okuoku İle Kitap Okumaya Doyamayacaksınız!

Okuoku, kendisini tercih eden kullanıcıları oldukça sade ve bir o kadar da kullanışlı bir web tasarımı ile karşılıyor. Siteye giriş yaptığınızda eğer ne alacağınız konusunda herhangi bir fikriniz yok ise o zaman en çok satanlar kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sipariş vermek için ise iki farklı seçenek var. Hemen bir sipariş vermek istiyorsanız "hemen al" diyor ve alışverişi hızlı bir biçimde tamamlıyorsunuz. Bu arada ödeme sırasında size Okuoku indirim kuponuna sahip olup olmadığınız sorulacaktır. Sahip olduğunuz fırsat kodunu sisteme girdiğiniz zaman zaten indirimde olan kitapta bir indirim daha gerçekleşecek. Orijinal fiyatlar bir yana indirimli fiyatlar bir yana yazılmış. Böylece kitabevinde çok daha yüksek fiyat ödeyerek alacağınız orijinal bandrollü kitaba piyasa değerinin çok daha altında bir fiyat ödeyerek ulaşmış oluyorsunuz. Bir değil de birkaç tane sipariş vermeyi düşünüyorsanız o zaman "Sepete Ekle" demeniz ve sipariş vermeye devam etmeniz yeterli. En çok satanların yanı sıra "Yeni çıkanlar" kategorisi ile de gündemi yakından takip edebilir, ünlü yazarların yeni eserlerine göz atabilirsiniz. Son olarak kitabın basıldığı yayınevi ya da yazarın adını biliyorsanız yine arama motorunu ya da kategorileri tıklayarak aradığınız kitaba ulaşabilirsiniz. Kısacası Okuoku'da aradığınız kitaba en uygun fiyatlar ile ulaşmanız mümkün. Yapmanız gereken sadece siteyi ziyaret etmek.


İndirim Kuponları En Çok Kitapseverleri Sevindirecek!

Okuoku sadece indirim kuponları ve hediye çekleri ile değil özel kampanyaları ile en çok kitapseverleri sevindirecek. Kitap okumayı çok seviyorsunuz ancak yüksek ücretler ödemekten fenalık geldiyse ünlü alışveriş sitesini ziyaret edin. İndirim kuponları size ek indirim oranı sunarken site tarafından düzenlenen özel kampanyalar da bir hayli ilgi çekici. Günün yayınevi ve günün fırsatı şeklinde iki farklı kampanya sizi bekliyor. Günün fırsatında her gün farklı bir kitapta çok büyük indirimler var. Günün yayınevi de yine o yayınevine bağlı kitaplarda cazip indirimler ile başlıyor. Daha önce kargo ödeyen kitapları duydunuz mu? Ünlü alışveriş sitesinde bazı kitapları tercih ettiğiniz zaman ek olarak bir de kargo ücreti ödemenize gerek yok. Kargo ücretini de yayınevi karşılıyor. Hatta farklı birkaç kitap daha alarak onları da ücretsiz kargo avantajı ile adresinize getirtebilirsiniz.

İlgili mağazalar