Nursace hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Nursace
5 / 5
(1 Yorumlar)

Nursace hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Muhteşem bir site

Muhteşem bir site...Müşterileri daha fazla memnun edemezsiniz sanırım:)Nursace ayakkabı'yı da oldukça beğeniyorum..

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
Olumsuz bir yorum bulamadık
 1. 1 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (50%)
  Muhteşem bir site
  yazan: Patch_workk on day 19.03.2015

  Muhteşem bir site...Müşterileri daha fazla memnun edemezsiniz sanırım:)Nursace ayakkabı'yı da oldukça beğeniyorum..

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Nursace Hakkında

Nursace Ayakkabı, 1996 yılında Nurettin Sabri Çelik tarafından kuruldu. Kısa sürede tanınan ve tercih edilen bir ayakkabı markası haline gelen firmanın yurtdışında beş olmak üzere toplam 21 mağazası bulunmakta. Kullandığı ileri teknoloji ve tasarım gücünün yanı sıra dünya trendlerini de yakından takip eden Şirket İstanbul Haramidere’deki ayakkabı fabrikasında yılda 15 çift ayakkabı üretiyor. 2010 yılında Alman Kalite Kontrol Kurumu TÜF Rheinland tarafından denetlenen Nursace ISO 9001:2008 belgesi alarak üretim kalitesininin uluslararsı standartlarda olduğunu kanıtlamıştır. Yüksek kalitede kadın ayakkabısı ve çizmesi üreten şirketin mağazaları İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon ve Bursa’da bulunmakta. Nursace Ayakkabı’nın yurtdışında ise Sırbistan’ın Belgrad kentinde, Rusya’nın St. Petersburg ve Stavropol kentlerinde, Azerbaycan Bakü’de, Ukrayna’nin Kiev kentlerinde birer mağazaları bulunuyor. İstanbul Laleli’de bulunan mağazalarda ise hem toptan hem perakende satış yapılıyor.

Nursace Ayakkabı Koleksiyonları

Türk stilistlerinin düzenlediği ve dünya modasını yakından takip eden tasarımların yapıldığı Nursace koleksiyonları, hayatın her anında şık olmayı seven kadınların gözdesi. Sezon modasını yakından takip eden, luxury markaların sezon koleksiyonları ile neredeyse birebir modeller yakalamayı başaran marka, dünya ayakkabı modasını sizler için klaisk çizgilerle birleştirerek sunuyor. Şirketin online mağazasında ve ülkenin 4 yanındaki satış noktalarında modern kadının günlükten geceye; işten sokağa kadar her türlü alanda ve her zaman rahatlıkla kullanabileceği ürünler bulmak mümkün.

Nursace Mağazaları ve Online Alışveriş

Nursace’nin mağazaları İstanbul, Ankara, İzmir, Trabzon ve Bursa’da bulunuyor. Firmanın yurtdışında ise Sırbistan’ın Belgrad kentinde, Rusya’nın St. Petersburg ve Stavropol kentlerinde, Azerbaycan Bakü’de, Ukrayna’nin Kiev kentlerinde birer mağazaları bulunuyor. İstanbul Laleli’de bulunan mağazalarda ise hem toptan hem perakende satış yapılıyor. Ayrıca markanın ürünlerini çok uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıklarıyla online olarak  da satın almak mümkün. Sitenin online mağazası ayakkabı ve çanta alışverişi yapılabilecek güvenilir sitelerin başında gelmektedir. Hem indirimler hem de taksit fırsatlarını yakalayabilir, Türkiye’nin neresinde olursanız olun ekonomik kargo olanakları ile Nursace ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz.

Mağazalar Akmerkez, Bağdat Caddesi, İzmir -Alsancak, Laleli-İstanbul, İstiklal Caddesi ve Teşfikiye Maçka Caddesi’nde bulunuyor.

İlgili mağazalar