Mustang Jeans hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Mustang Jeans
3 / 5
(6 Yorumlar)

Mustang Jeans hakkında en son yorumlar

6 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (1)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (1)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
selam

yeni açtığım kot atölyesinde sizin işlerinizi dikmek isterim ilgilenirseniz sevinirim teşekürler

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
MUSTANG

marka cok kalıteli olabilir ama ürünün arkasında durmuyor mumessil firma aracı fırmaya ışı verıyon ben tekstil atölyesi olarak malı dikdim ama aracı fırma nego tekstil iflas etti mal benim elim de kal...

Tüm yorumları oku
 1. slm
  yazan: papatya giyim on day 19.03.2015

  batmanda sizin ürünlerinizi satmak isterim bana yardımcı olurmusunuz şartlarınızı bana bildirirmisiniz sevinirim saygılar……….

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Mustang Jeans Hakkında

 Mustang Jeans, dünya çapında en tanınan en köklü kot markalarından biridir. 1932 yılında Almanya’da Luise Herrmann tarafından Herrmann Elbise Fabrikası olarak kurulmuştur. Ekonomik zorluklar ve eşine yardım nedeniyle kurduğu atölyede Luise alt terzi kadınla iş elbiseleri üretmeye başlamış. İkinci Dünya Savaşı öncesinde askeriye için üniforma dikimi de yapan Herrmann Elbise Atölyesi’nin savaşla birlikte işleri de gerilemiş. Savaş sonrasında, Luise’nin oğlunun da şirkete katılmasıyla yeniden yapılanmaya gidilmiş. 1948 yılında 300 adet iş pantolonu siparişiyle fabrika ilk kez kot pantolon üretmeye başlamış. Avrupa’da ilk kot / jean pantolon üreten firma olan Herrmann Elbise Fabrikası, 1949 yılından itibaren seri üretime geçmiş. İlk etapta pantolonların üretimi için jean benzeri yerli kumaşlar kullanılırken, ekonomik koşullar sağlandığında Amerika’dan ithal edilen gerçek jean kumaş kullanılmaya başlanmış. 1957 yılından itibaren daha çok kot ve denim pantolonlara yoğunlaşan kuruluş Mustang markasını kullanmaya başlamış. 1961 yılında dünya çapında ilk stretch kotu piyasaya sunan Mustang, ürün portföyünü genişleterek üretim yapmaya ve Avrupa pazarında pazarlamaya başlamış.

Mustang Jeans, gerçek stil asla ölmez sloganı ile çıktığı yolda, dünya modasını takip ediyor. Dünyanın hemen her ülkesinde mağazaları bulunan Mustang jeans, yalnızca kot pantalon değil aynı zamanda gömleki triko,çanta gibi ürünleri ile de modayı sizlere getiriyor. Mustang jeans, dünya trendlerini yansıtan koleksiyonlarını her sezon yenileyerek mağazalarında satışa sunuyor.

Mustang Türkiye

Mustang, Türkiye’de yavaş yavaş daha tanınır hale gelen bir kot pantolon markası. Türkiye’de de fabrikası bulunan Mustang Jeans ürünleri ülke genelinde bir çok mağazada satılıyor. Bunun dışında Mustang Jeans online satışla da Avrupa’nın birçok ülkesine hizmet veriyor. Mustang Jeans ürün portföyünde, kot pantolonun yanı sıra t-shirt, gömlek, kazak, elbise, gözlük ve kemer, çanta gibi aksesuar da bulunuyor. Mustang Jeans kadınlara özel koleksiyonlarıyla, farklı kadın vücut yapılarına uygun kotlar da tasrlıyor. Modanın belirleyicisi olan kot pantalonların klasikten vazgeçmeyenlerin de modernlikten yana olanların da dolaplarında olması gereken en önemli ürünlerden biri. Mustang Jeans de, jeans üretiminde dünyanın en tanınmış kaliteli markalarından biri. Mustang Jeans ürünleri, uzun süre kullanım sağlayan dayanıklı yapıları ve modayı takip eden tarzları ile öne çıkıyor.

İlgili mağazalar