MİGROS hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

MİGROS
4 / 5
(2 Yorumlar)

MİGROS hakkında en son yorumlar

2 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (1)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
En iyi market

bence türkiyenin en iyi hipermarket zinciri migros. kipa da oldukça başarılı bir şekilde büyüyor ancak migrosun ürün seçimi ve kalitesi çok daha başarılı. tek sorun birazcık pahalı olması, bir de kasa...

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
web sitesi

migros hic de iyi bir web sitesini olusturmamisdir bir urune ulasmak neden bu kadar zor? iyi bir web sitesi olusturmak icin lutfen amazon.com i bir ziyaret edin. neden onlar bir numara farki goru...

Tüm yorumları oku
 1. web sitesi
  yazan: ahmet ozkul on day 19.03.2015

  migros hic de iyi bir web sitesini olusturmamisdir bir urune ulasmak neden bu kadar zor? iyi bir web sitesi olusturmak icin lutfen amazon.com i bir ziyaret edin. neden onlar bir numara farki gorursunuz bol sanslar

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

MİGROS Hakkında

İsviçre’de 1954 yılında İstanbul Belediyesi ve Migros Kooperatifler Birliği’nin ortaklaşa kurduğu Migros, gıda ve tüketim ürünlerini belediye kontrolüyle üreticiden almak ve bu ürünleri sağlık koşullarına en uygun şekilde ve ucuz fiyatlarla İstanbullular’a sağlamak için işe girişmiştir. Türkiye’de modern perakende sektörünün önderi olan Migros bugün çok geniş ürün yelpazesine sahip, dünya genelinde toplam 753 mağazasında hemen bütün müşteri gereksinimlerini karşılamak için çalışmaktadır. 58 yıllık tecrübesi ile müşterisine, yatırımcısına, personeline ve tedarikçisine en kaliteliyi sunan ve müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak benimseyen Migros; dinamikliğiyle yeni yatırımlara ve sektör liderliğine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Güvenilir insan kaynağının yanında, teknolojinin getirdiği avantajları da müşterilerine sunan Migros, bilgi teknolojilerini sürekli takip etmesi ve bu doğrultudaki yatırımları sayesinde sektörde her zaman bir adım önde olmayı hedeflemektedir.

MİGROS; SANAL MARKET İLE ONLİNE ALIŞVERİŞ

Migros Sanal Market, Migros mağazalarında bulunan; gıda ve ihtiyaç maddelerinden kırtasiyeye, züccaciyeden beyaz eşyaya, kitaptan konfeksiyona kadar tüm ürünleri, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bodrum, Bursa, Edirne, Erzurum, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Marmaris, Mersin ve Samsun’ da bulununan mağazalardan market alışverişi gibi almanızı sağlamakta ve ürünlerinizi kapınıza kadar teslim etmektedir.
Migros ayrıca, Kangurum adını verdiği Sanal Market sayesinde; alışverişe vakti olmayanlara büyük bir hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin ilk elektronik ticaret sitesi olan Kangurum’dan, cep telefonundan mobilyaya, çiçekten beyaz eşyaya kadar binlerce ürünü adresinize teslim olarak ısmarlamanız mümkün.

MİGROS HER YERDE HİZMETİNİZDE

Migros 2012 yılı itibariyle; toplam 1.352.835 metrekare kapalı alana sahip, 511 Migros, 185 Tansaş, 16 adet 5M ve 13 Macro Center olmak üzere yurtiçinde 68 ilde 725 mağaza; yurtdışında ise 28 Ramstore ile dünya genelinde 753 mağazasıyla müşterilerine perakende alışveriş hizmeti sağlamaktadır. Migros’un kendi ismini taşıyan mağazasının yanı sıra, Tansaş; taze ürünleri, ucuz fiyatları, samimi ve ilgili hizmeti ile müşterilerine mahallesinin sevilen süpermarketidir. Tansaş “Akıl Almaz Tüketici Hakları” ilkesiyle sektörde hep bir adım önde olmayı amaçlamaktadır. Macrocenter ise yüksek hizmet standardı ve ürün seçkinliği ile farklılık yaratan; zincir butik mağazacılığın “Size Özel” temsilcisidir. Çeşitli gurme ürünleriyle, geniş ve ferah yapısı sayesinde müşterilerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini hedeflemektedir. 5M adını verdiği büyük hipermarketleri; İçinde mutfağı ve satın aldığınız gıda ürünlerinin tüketilebileceğiniz bir kafesi bulunan, özgür alışveriş alanları ile gerçek ucuzluğu barındırmaktadır. Oldukça geniş ürün yelpazesinin yanında elektronik ve beyaz eşyalarının çeşitliliği ile de fark yaratmaktadır. Ramstore ise Migros’un; Kazakistan ve Makedonya’da toplam 28 mağaza ile hizmet vermekte olan mağazasıdır. Ramstore, Türk ürünlerini dünyaya tanıtırken, yurt dışına da keyifli alışverişi ihraç taşımaktadır.