Limango hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Limango
4 / 5
(6 Yorumlar)

Limango hakkında en son yorumlar

6 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (3)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
kapıda ödeme lazım

ardakaşa katılıyorum kredi kartımız yok alışveriş yapamıyoruz ama kampanyalar çok güzel. kapıda ödeme lazım gerçekten

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
kapıda ödeme

YA LÜTFEN KAPIDA ÖDEME OLSUN KREDİ KARTI OLMAYANLARIDA DÜŞÜNÜN

Tüm yorumları oku
 1. 3 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (100%)
  slm
  yazan: elmas karaman on day 19.03.2015

  mrb limango.öncelikle bize alışverişi ucuza maletme imkanı sundugunuz için teşekkür ederiz.ama kapıda ödeme kolaylığıda sunarsanız memnun oluruz.bu koduda ben ve pek çok arkadasım mağduruz.kredi kartı herkesin yok çünkü...

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

En Son Limango Haberleri

Limango Hakkında

Alışılagelmiş alışveriş anlayışımız yaklaşık 2006 yılına kadar mağazalardan ibaretti. Gelişen teknoloji ise internet üzerinden alışveriş yapmak için gereken alt yapıyı sağlayarak piyasaya özellikle dünya çapında yeni bir hareketlilik ve iş kolu getirmiş oldu. Rekabetçi piyasanın gerektirdiklerinden bir tanesi de piyasalara her türlü sermayenin girip çıkabileceği olmasından ötürü internet alışveriş pazarı gittikçe yeni girişimler kazanarak büyümeye devam etti. 2008 ve 2009 yıllarından itibaren ise gelişmiş piyasaya yepyeni bir canlılık kazandırmak üzere özel alışveriş kulüpleri dahil oldu. Bu alışveriş kulüplerinden olan siteye üye girişi kaydınızı tamamlayarak alışveriş sepetinizi doldurmanız için sizleri bekliyor. Bu özel alışveriş kulübü alanında öncü bir internet sitesi olarak büyük taleplere cevap veren yapısıyla piyasaya ve rakiplerine önderlik eden bir niteliğe sahip. Limango iletişim hizmetleri ile de alanında en iyisi diyebiliriz. Bir bayana hediye almayı düşünüyorsanız Limango hediye çeki seçeneğini göz önünde bulundurabilir ve onun gönlünce yapacağı alışverişi keyifle seyrederek siz de mutlu olabilirsiniz.

French Connection Ünlü Markalar Limango'da Zoopa çanta ve aksesuarlar

Evinizdeki AVM

Site, kendisine özen gösteren her bireyin, gerek erkek gerekse bayan olması fark etmeksizin ilgi duyduğu ve günde en azından bir defa kampanya ve fırsatları takip etmek üzere uğradığı mecralardan bir tanesi. Siteye üye girişi sonrası karşınızda bulacağınız ürün çeşitliliği gerçek manada çok geniş olmakla beraber ağırlıklı olarak tekstil ürünlerinden oluşmakta. Bayanlara ve erkeklere yönelik pek çok üründe güzel fırsatlar ve kampanyalar uygulayan sitenin sahip olduğu marka koleksiyonu her türlü alışveriş tutkununun ilgisini çeken bir yapıya sahip. Tekstil ürünleri dahilinde pantolon, gömlek, t-shirt, abiye, günlük elbiseler, etekler, ayakkabılar yer almakla beraber tekstil ürünleri dışında pek çok dekorasyon ve tasarım ürünlerini de koleksiyonlarında bulunduruyorlar. Güzel ve ilgi çekici kapmanyalarıyla birlikte site topladığı talebin altından kalkmak üzere kurulmuş ve görevlendirilmiş tam donanımlı bir ekiple çalışmalarını yürütüyor. Müşteri hizmetleri bakımından en güzel hizmet veren özel alışveriş kulüplerinden bir tanesi olan bu sitenin müşterileri internet üzerindeki yorumlara ve incelemelere bakılırsa son derece düşük seviyede memnuniyetsizlik yaşamaktalar. Sitenin aynı zamanda üst düzeydeki tasarım kullanım kolaylıkları açısından ve göze hitap edişi bakımından sorunsuz. Sitede yer alan markalardan bazıları Beverly Hills Polo Club, Pitti, Bambi, Pedro Camino, Samsung, Club Beymen, Sally Hansen, Havva, Varon, Soaphia, Vottov şeklinde sıralanabilir. Aynı zamanda içerdiği özel tasarım ürünleriyle de dikkat çeken sitede pek çok tasarımcı ile yapılan anlaşmalar sonucu başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünleri çok özel indirimlerle elde etme fırsatı bulabilirsiniz. Limango iletişim konusunda eğitimli elemanları üzerinden sağladığı müşteri hizmetlerinde en üst düzeyde kaliteyi garanti ediyor.

Limango İletişimde Kusursuz Hizmet

Siteye üye olmak hiçbir özel bir şart gerektirmemekle birlikte, bu site üzerinden alışveriş yapabilmek için ihtiyacınız olan şeyler bir adet e-posta adresi ile kredi kartından ibaret. Kargolama çözümleri ile de gönüllerde taht kuran siteden yaptığınız alışverişlerde ürününüzün elinize ulaşması iki ile dört gün arası sürmekte. Sitenin uyguladığı indirimler ise çoğu markada %50′nin üzerine çıkmakla birlikte kimi zaman %80′e varan indirimler de görebilirsiniz. Pek çok seçkin markayı ve gözde ürünü satın alabilmek, hem de bunu çok cazip fiyatlarla yapabilmek suretiyle Limago iletişim konusundaki özeni ile beraber, sizlerin de vazgeçilmezi olacak. Siteye üye girişi yapabilmek için ufak bir formu doldurarak yolunuza devam edebilirsiniz. Aynı zamanda Limango hediye çeki sayesinde sevdiklerinizi şaşırtarak onlara güzel sürprizler yapma şansına sahipsiniz. Bir Limango hediye çeki için ister alışveriş yapmaya devam edin ve hediye çeki kazanın, isterseniz de belirli ücretlerde sunulmuş hediye edilmek üzere hazır çeklerinizi satın alın.