Korkmaz hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Korkmaz
0 / 5
(0 Yorumlar)

Korkmaz Hakkında

1972 yılında kurulan Korkmaz, kurulduğu günden bu yana Türkiye’de paslanmaz çelik mutfak ürünleri ve elektrikli ev gereçleri üretiminde liderliği üstlenmiş şirketlerden birisidir. Şirket, teknolojik gelişmeleri ve müşteri taleplerini sürekli olarak yakından takip ederek kalitesini ve ürün çeşitliliğini başarılı biçimde şekillendirmiştir. Bu başarısı sayesinde, 40 yıl içerisinde sadee Türkiye’de değil, birçok kıtada, 57 ülkeye ürünlerini ihraç etmeyi başarmıştır. Korkmaz, yıllar içerisinde biriktirdiği know-how ve müşteri memnuniyeti sayesinde, mutfak eşyaları denince akla ilk gelen şirketlerden biri haline gelmeyi de başarmıştır. Korkmaz Çelik, bugün ISO 9001 belgesi, CE, GS, TSE kalite kontrol sistemleri sayesinde tüm Dünya’da geçerli kalite standartlarının üzerinde üretim yapmaktadır.

Korkmaz Mutfağınızın Vazgeçilmezidir

Kurulduğu günden beri kaliteyi ve dayanıklılığı herşeyin önünde tutan Korkmaz Çelik, bir kez mutfaktaki yerini aldığında yıllarca modasını ve özelliğini kaybetmeden kullanılır. 40 yıllık deneyim ve müşteri ihtiyacı araştırmaları sayesinde, müşterilerinin aradığı herşeyi onlara keliteyle sunmayı başarmıştır. Ürünlerini Pişirme Ürünleri, Küçük Ev Aletleri, Sofra Ürünleri ve Mutfak Aksesuarları olarak genellememiz mümkün. Ancak bu kadar az sayıda görünen kategoriler yakından incelendiğinde; Çaydanlıklar, Cezve & Sütlükler, Omlet Sahanlar, Düdüklü Tencereler, Tek Tencereler, Tencere Setleri, Hiper Setler, Özel Tencereler, Bakır Tencereler, Demir Döküm Tencereler, Alüminyum Döküm Tencereler, Seramik Kaplama Tavalar, Su Isıtıcılar, Elektrikli Çaydanlık, Elektrikli Cezveler, Tost Makinaları, Ekmek Kızartma Makinaları, Ekmek Yapma Makinaları, Fritözler, Pizzamatik, Elektrikli Izgaralar, Katı Meyve Sıkacakları, Narenciye Sıkacakları, Mutfak Terazileri, Mikserler, El Blender Setleri, Çay Setleri, Servis Setleri, Çatal Kaşık Bıçak Setleri, Tuzluk & Biberlik Seti, Rendeler, Bıçak Setleri, Doğrama Tahtaları ve Twisty Tek ürünlerini görüyoruz. Özellikle Korkmaz tencere, Türkiye’de belki de en çok satılan tencere ürünlerinden biridir.

Kormaz Satış Noktaları ve Online Alışveriş

Korkmaz, Türkiye genelinde; A’dan Z’ye hemen her şehirde satış noktalarına sahip. Yurtiçindeki yüzlerce satış noktasının yanısıra Avrupa ülkeleri dahil, Güney Afrika Cumhuriyeti’nden Norveç’e, Güney Kore’den Kanada’ya, Suudi Arabistan’dan ABD’ye kadar, toplam 57 ülkeye ürünlerini ihraç eden Korkmaz, son olarak Güney Amerika’daki Surinam’a da ihracata başlamıştır. Korkmaz çelik ürünlerini ayrıca birçok farklı noktadan müşterilerine online alışveriş imkanıyla da ulaştırmaktadır. Mutfak gereci aramak ve alışveriş için mağaza mağaza gezecek zamanı olmayanlar için en büyük kolaylık olan online alışveriş sayesinde müşteriler yorulmadan Korkmaz çelik ürünlerine ulaşmaktadır. Online alışveriş sitelerinden en başta gelenleri Evmanya.com ve Evimister siteleridir. Her iki sitede de Korkmaz çelik ürünlerini piyasa fiyatının altında, hatta taksit ve kampanyalar gibi avantajlı ödeme seçenekleriyle satın almak mümkün.

İlgili mağazalar