Koçpa hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Koçpa
5 / 5
(1 Yorumlar)

Koçpa hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Gerçekten Satış Konularında Tecrübeli

İndirimi Bol Ve Güvenilir Bir Firmadır Burdan Onlara Teşekkürlerimi Sunuyorum

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
Olumsuz bir yorum bulamadık
 1. Gerçekten Satış Konularında Tecrübeli
  yazan: Burak Efe on day 19.03.2015

  İndirimi Bol Ve Güvenilir Bir Firmadır Burdan Onlara Teşekkürlerimi Sunuyorum

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Koçpa Hakkında

İnternet dünyası, gün geçtikçe kullanımı artan, adeta dünyanın merkezi haline gelmiş önemli bir teknolojik ağdır. Kullanımın giderek yaygınlaşmasıyla, birçok internet sitesi hayata geçmiştir. Bu anlamda internet kullanımı alışveriş konusunda da hayli tercih edilmektedir. Birçok online mağaza tüketicilere ürün satışı yapmaktadır. Sokak sokak gezmeden ekran başında aranan ve ihtiyaç duyulan tüm ürünleri görerek alışveriş yapmak imkanı bulunmaktadır. Koçpa, günümüzde önemli alışveriş imkanları sunan online mağazalardan biridir. Elektronik aletler ve bilgisayar donanımları alanında satış hizmeti veren kuruluş yurdun her yanına ürün satışı yapmaktadır.

Koçpa Site Bilgileri, Ürün Satışı, İndirimli Ürünler

Koçpa yıllardır elektronik ürünler ve bilgisayar donanımları alanında hizmet veren satış mağazasıdır. Firma, internet üzerinden online olarak tüketicilere hizmet vermektedir. Buna göre, online mağazada, donanım ürünleri, monitör, kasa, yazıcı, kesintisiz güç kaynakları, tarayıcılaı, projeksiyon cihazları, adaptörler, usb ürünleri gibi birçok bilgisayar ürünleri yanısıra, LCD ve diğer ürün televizyonlar, fotoğraf makineleri ve kamera modelleri satışı yapılmaktadır. Online mağazalar genel olarak piyasa rakamlarının altında satış yaptıklarından, Koçpa Firması da bu anlamda ekonomik alışverişin adresidir. Koçpa, internet sitesinden önemli kampanyalar ve ürün indirimleri de yapmaktadır. Firma internet sitesinden geniş olarak indirimli ürünleri ayrıntılı şekilde tüketicilere sunmaktadır. Ayrıca, online mağaza, üyelerinde kampanyalar ve indirim fırsatlarını mail göndermek suretiyle bildirmektedir. Mağaza ürünlerinde garanti belgesi ve faturalandırma sistemi uygulamaktadır. Hasarlı ürünlerde değişim ve hasar tamiri usulerine uygun davranan firma ürünleri uzun yıllar kullanıma dayalı modellerdir.

aerobilet-ucuz-biletler

Koçpa Ürünlerinde Kargo Uygulamaları, Ödeme Seçenekleri

Koçpa, ürünlerinde nakliyat işlemlerinde ücretsiz kargo uygulaması yapmaktadır. Nakliyatı kendi karşılayan markanın bazı ürünlerde ve belirli bir fiyat aralığının altındaki ürünlerde kargo ücretini tüketici tarafından tahsil etmektedir. Markanın ürünlerinde uygun ödeme seçenekleri ve genellikle piyasanın altında fiyat etiketleri bulunmaktadır. Ödemeler kredi kartı kullanımı veya markanın belirli bankalarda bulunan hesaplarına havale yoluyla yapılmaktadır. Kredi kartlarına uzun taksit imkanları ve uygun ödeme seçenekleri sunan online mağaza uygun rakamlarıyla tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. Online mağazalar ürün iadesi ve değişimi sistemine göre satış yapan ticari merkezlerdir. Bu anlamda sipariş verilerek alımı yapılan ürün kargoyla teslim alındığında hemen kontrol edilmelidir. Ürünün fatura bilgileri ve garanti belgesi kontrol edilmelidir. Öte yandan paket zaman geçirmeden açılarak ürünün hasarlı ve eksik olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bir hasar durumunda hemen site yönetimiyle temasa geçilerek ürün değişimi yapılmalıdır. Elektronik cihazlar ve bilgisayar donanımları uzun yıllar kullanım amaçlı ve belirli bir fiyat aralığında olan ürünlerdir. Bu ürünlerin alınması aşamasında mutlaka iyi incelenmesi ve ihtiyacı tam olarak karşılayacak cihazların seçilmesi gerekir. Koçpa, bu anlamda kaliteli ve uygun fiyatlı ürün alınabilecek önemli bir online mağazadır. Türkiyenin her yerinde ürün satışı yapan ve bilinen bu firmadan garantili ve kaliteli ürünleri rahatlıkla almak imkanı bulunmaktadır.

İlgili mağazalar