Kipling hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Kipling
0 / 5
(0 Yorumlar)

Kipling Hakkında

Kipling, özellikle spor model çanta alanında, çok tanınmış, dünyaca ünlü bir markadır. Marka, dünyanın birçok yerinde satış şubeleri olan ve uluslararası üne sahip bir kuruluştur. Özellikle genç kesim tarafından tercih edilen çanta modelleri birçok ülkede, birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Dayanıklı ve kaliteli ürünlere sahip modelleri uzun yıllar güvenle kullanmak mümkündür. Kipling, ülkemize de giriş yapmış bir markadır. Kipling, dünyanın birçok yerinde olduğu gibi, ülkemizde de tercih edilmektedir.

kipling-canta

Kipling Çanta Modelleri

Kipling, kuruluşu yıllar öncesine dayanan köklü ve kaliteli bir firmadır. Firma, el çantası, omuzda taşınabilen modeller, okul çantaları, laptop çantaları, aksesuarlar ve plaj çantaları ile yolculuklar için özel tasarlanmış valizler ve seyahat çantaları üretmektedir. Marka, kaliteli ve uzun ömürlü kumaştan, su geçirmeyen ve kolay kolay yırtılmayan ürünler hazırlamaktadır. Kipling ürünleri çok uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerdir. Bu nedenle, özellikle ilkokuldan üniversiteye kadar okul çantaları tercihleri bu markadan yapılabilir. Aynı zamanda, seyahatler ve çeşitli yolculuklar için valiz ve el bagajı olarak marka ürünleri seçilebilir. Firma çok geniş bir model ve renk yelpazesine sahiptir. Her zevke hitap eden modeller ve renklerde ürün bulmak mümkündür. Özellikle spor modeller markayla bütünleşmiş olsa da, abiye ve klasik modeller de üretilmektedir. Marka son yıllarda ülkemiz piyasasına da girmiş ve çok beğenilmiştir. Çeşitli büyük illerimizde, özellikle alışveriş merkezlerinde şubeleri bulunan marka, özellikle genç kesim ile eğitim hayatına devam eden kişiler tarafından çok beğenilmektedir. Marka hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, yeni sezonuna ait ürün koleksiyonunu incelemek için resmi web sitesi ziyaret edilebilir.

Kipling Çanta Modellerinde İndirim Kampanyaları

Kipling, satış şubeleriyle birlikte, resmi web adresinden de online satış yapmaktadır. Online mağazadan marka ürün kataloğu incelenerek her modeli almak mümkündür. Renk tercihi olanlar ise renk zevklerine göre seçim yaparak sadece o renklerde ürünleri inceleyip satın alma şansına da sahiptir. Şubelerde satılan hemen hemen her modelin satışta olduğu online mağaza, sokak sokak gezmeden ürün alma fırsatı yaratmaktadır. Markanın resmi web sitesi yurt dışı kaynaklıdır. Ödemeler, uluslararası havale yoluyla ve kredi kartı ödemesiyle yapılabilir. Bu anlamda, güvenli internet kullanımı için Pay Pal adlı uluslarası ödeme vasıtası kullanılabilir. Online mağazadan alına siparişler hemen kargoya verilmekle birlikte, ürün yurtdışından geleceğinden, yaklaşık bekleme süresi bir ya da iki hafta olabilmektedir. Markanın ürünleri, yurt içinde hizmet veren bazı online mağazalar tarafından da satılmaktadır. Zidaya ve Boyner adlı online mağazalardan marka ürünlerinden edinmek mümkündür. Yurt içinde hizmet veren online mağazalardan ürün almayı tercih edenler bu online mağazaları kullanabilirler. Ürün teslimatı sırasında ürün mutlaka kontrol edilmelidir. Üründe bir hata veya hasar durumu varsa derhal iadesi için iletişime geçilmelidir. Yaz ayları için rengarenk ve çok kullanışlı bir koleksiyon hazırlayan marka ürünlerinden edinmek çok yerinde olacaktır.

İlgili mağazalar