Kinetix hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Kinetix
0 / 5
(0 Yorumlar)

Kinetix Hakkında

Ziylan Grubu’nun spor markası Kinetix bot, spor ayakkabı, ve tekstil ürünlerinde uzmanlaşmış ve bu alanda 50 yılı aşkın bir süredir üretim yapan bir markadır. Özellikle spor ayakkabı alanında oldukça başarılı olan marka; Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş futbol kulüplerinin lisanslı ayakkabılarının da üretimini yapmaktadır. ”Kinetix’le Hafifliğe Adım At!” sloganı ile marka, ürettiği ayakkabıların en kaliteli ürünler kullanılarak, ayakkabılarda en fazla aranılan özellik olan rahatlığı ve hafifliği yakalamıştır.

Kinetix Store – Satış Noktaları – Online Alışveriş

Yurtiçinde hemen hemen her ilde Kinetix Store bulmak mümkün. Her Kinetix Store’un ve bayiliğin adres ve telefon numarasına markanın resmi sitesinde, satış noktaları sekmesi altında ulaşabilirsiniz. Firma Flo isimli online alışveriş mağazasından satış yapmaktadır. Flo online alışveriş sitesine bağlanarak tüm Kinetix ayakkabı, bot ve tekstil ürünlerini görüntüleyebilir, dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kinetix Bot, Spor Ayakkabı ve Tekstil Ürünleri

Firmanın resmi sitesinde ürünler Kitetix ayakkabı ve tekstil grupları altında toplanmıştır. Ayakkabı kısmı, erkek, kadın, çocuk ve aksesuar şeklinde ayrılmaktadır. Yeni sezon erkek spor ayakkabıları ”Multiground” özelliği ile özel olarak tasarlanmıştır. Bu ayakkabılar hem normal saha hem de halı sahada en iyi performansı göstermesi için özel olarak dizayn edilmiştir. Kinetix ayakkabılar arasında her spor türü için ayakkabı bulabilmeniz mümkün. Marka, training, koşu, basketbol, halı saha, tenis ve daha bir sürü spor türü için ayakkabıları titizlik ile dizayn etmekte ve müşterişi ile buluşturmaktadır. Kinetix bayan botları bayanların çok ilgi gösterdiği kategori olup, en rahat ve hafif spor modelleri bayanlara sunuyor. Kinetix bayan bot, en çok tercih edilen bayan bot markalarından bir tanesidir. Tekstil sekmesinde erkek ve kadınlar için spor giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Her tip spor ya da günlük hayatta kullanım için dizayn edilmiş şortlar, t-shirtler, eşofman alt ve üstlerini Kinetix online mağazası olan Flo’ya giderek satın alabilirsiniz. Aksesuar kısmında; yağmur kaydırıcı ayakkabı spreyi, ayakkabı koku giderici dezenfektanı, spor ayakkabı bakım spreyi ve deri ayakkabı bakım spreyi ürünlerini bulabilirsiniz.

İlgili mağazalar