Kiğılı hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Kiğılı
0 / 5
(0 Yorumlar)

Kiğılı Hakkında

AMPD 2010-’11 Yılın Perakende Kuruluşu Ödülü’nün de sahibi olan Kiğılı markası, giyim sektörüne 1938 yılında Bingöl’ün Kiğı ilçesinde kumaş ticaretiyle girdi. Sadece erkek hazır giyimi üretimi ve perakendeciliğine odaklanan, Türkiye’nin en eski giyim markaları arasında sayılan Kiğılı, 1969 yılında İstanbul Beyoğlu’nda ilk mağazasını açarak piyasadaki yerini aldı. Türkiye’nin 57 ilinde 185 mağazası bulunan markanın, 45 mağazası İstanbul’da yer alıyor.

Kiğılı, modern erkeğin ihtiyaçları düşünülerek yaratılmış bir marka. Ürünleri arasında, kazak, gömlek, iç giyim, pantolon, takım elbise, sweatshirt, çorabın yanı sıra kravat, kol düğmesi gibi aksesuarlar da bulunuyor. Kigılı mağazalarında her türlü erkek giyim ürünü bulabilir, ayakkabı ve çanta ile de kombinleyebilirsiniz.1965 yılında ilk üretimine başlayan Kiğılı markası, o yıllardan itibaren kendini sektörde kabul ettirmiş erkek giyimin önde gelen saygın markalarından biri.

Kiğılı Online Satış

Marka kimlik ve karakterinin son derece oturmuş olduğu Kiğılı ’da, yenilenmek ve  değişime açık olmak son derece önemlidir. % 100 Türk sermayesi olan Kiğılı daima zamana ayak uydurmuş, bu nedenle de teknolojik gelişmeleri göz ardı etmeyerek online satışlara da başlamıştır. www.e-kigili.com adresinden markanın güncel erkek giyim koleksiyonlarını ve indirimli ürünlerini satın alabilirsiniz. Kiğılı online alışveriş yapacağınız alışverişlerinizde havale veye kredi kartı ödeme seçeneklerinden birini kullanabilirsiniz. Kiğılı ile anlaşmalı olan Axess, World ve Card Finans kartlarında 6 aya varan taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Siparişlerinizi verdikten sonra, siteye üye girişi yaparak sipariş takip modülünğ kullanabilir, ürünlerinizin gönderimde hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra, 2-3 iş günü içinde ürünlerinize ulaşmanız mümkün. Kiğılı online satış sitesinde yer alan stil rehberinden de ipuçları edinebilir, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Bunların yanı sıra, fırsatlar köşesi de bulunan Kiğılı online satış mağazasında aradığınız ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Ayrıca markanın en güzel modellerini kampanya fırsatlarıyla Limango alışveriş sitesinde de bulmanız mümkün.