Kayra hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Kayra
0 / 5
(0 Yorumlar)

Kayra Hakkında

1982 de kurulan Kayra firması birçok farklı sektörde faaliyet gösterdikten sonra, ilk olarak 1992 yılında bayan kaban, manto ve pardösü üreterek konfeksiyon pazarında boy göstermeye başlamıştır. Çok geçmeden şirket, Türkiye’nin önde gelen konfeksiyon firmaları arasına girmeyi başarmış, bu başarı ile aldığı motivasyonla Kayra Tekstil Ticaret şirketi kurulmuştur. Şirket resmi kuruluşundan bu yana bayan takım elbisesi, ceket, pantolon, etek, manto, pardesü ve kaban olmak üzere büyük bir ürün yelpazesiyle faaliyetini sürdürmektedir. Kayra Gitim, yıllık 250 bin ürün kapesitesi ve 300 ayrı seçkin satış noktası ile yurt içi ve uluslararası düzeyde müşterilerine ulaşmaktadır. Ürünlerin kalitesi, işçilik ve kalıp olarak dünya standartlarından çok yüksektir. Bu da Kayra’nın Türkiye ve Dünya çapındaki ününün altındaki ana nedenlerden biridir. Koleksiyonlarında günün modasını takip eden, gerek modern gerekse klasik bir çizgi izleyen Kayra bugün, Almanya ile Fransa başta gelmek üzere, Danimarka, Kuveyt, Avustralya, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan ve Filistin gibi ülkelere ürünlerini ihrac etmektedir.

 

Kayra Shop; Online Alışveriş Mağazası

Kayra’nın en yeni ve en güzel modellerini, indirimli fiyatlarla ve avantajlı ödeme seçenekleriyle, kendi Online Alışveriş Mağazası’nda bulmanız mümkün. Kayra sayfasında ürünlerini; Kayra Shop, Kayra Outlet ve Kayra Butik olmak üzere 3 başlık altında toplamış. Bunlardan Kayra Shop kategorisi en geniş yelpazeye sahip. Kayra Shop altında Trench / Kap, Pardesü, Etek, Elbise & Tunik, Ceket, Bluz & Gömlek, Pantolon Etek, Takım, Büyük Beden ve Kaban & Manto ürünlerini bulmak mümkün. Kayra Outlet ise, %50′den başlayan indirimlerle ürünlerini çok uygun fiyata müşterilerine sunuyor. Bu kategoride de, daha az sayıda olmakla birlikte, Kayra Shop altındaki tüm ürünlerden bulmanız mümkün. Son olarak Kayra Butik kategorisinde ise, Kayra’nın özel olarak ürettiği ve sınırlı sayıda satışa sunduğu çok seçkin ve üst düzey seçenekleri bulunmakta. Tabi ki, online alışverişin en güzel yanı olan „indirimler“ burada da mevcut. Kayra Butik ürünlerini online alışverişte %20′den başlayan indirimler ile alabilirsiniz. Ayrıca, ana sayfadaki „İndirimdekiler“ sekmesinden tüm indirim ürünlerini çok uygun fırsatlarla listeleyebilirsiniz. Bunların yanısıra, Kayra müşteri memnuniyetini de herşeyin önümde tutuyor ve müşterilerine „%100 iade garantisi“ adını verdiği bir hizmet sunuyor. Bu, müşterinin herhangi bir nedenden ötürü beğenmediği bir ürünü 7 gün içerisinde koşulsuz olarak iade edebileceği anlamına geliyor. Tabi ürün etiketinin sökülmemesi, ürüne hasar verilmemesi ve uzun süre kullanılmaması gerekiyor. Türkiye’nin heryerine, ürün boyuna ve miktarına bakılmaksızın kargo ücreti 4,90 TL olmakla beraber, 150 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo ücretsiz olarak gönderiliyor.

Kayra Satış Noktaları

Kayra Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış satış noktalarıyla müşterilerine heryerde hizmet vermeyi hedefliyor. Şuan İstanbu, Ankara ve Bursa başta olmak üzere, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Aydın, Balıkesir, Batman, Bitlis, Bingöl, Bolu, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Isparta, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırşehir, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Van, Yalova ve Zonguldak’da, yüzlerce noktada müşterilerine son model ürünlerini sergilemektedir.

İlgili mağazalar