İNCİ hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

İNCİ
4 / 5
(1 Yorumlar)

İNCİ hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (1)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Ayakkabı hakında

12.08.2012 tarihine BURSA kent meydanı mağazanızdan 2.Çift yakkabı aldım tatilde bir hafta giymeden ayakkabının topuk blgesinde sökük iç astarda yapışkan kalkması ve astar dönmes meydana geldi.tatil d...

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
Olumsuz bir yorum bulamadık
 1. 10 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (77%)
  Ayakkabı hakında
  yazan: Abdulkadir GÜVENİR on day 19.03.2015

  12.08.2012 tarihine BURSA kent meydanı mağazanızdan 2.Çift yakkabı aldım tatilde bir hafta giymeden ayakkabının topuk blgesinde sökük iç astarda yapışkan kalkması ve astar dönmes meydana geldi.tatil dönüşü mağazaya götürüp değiştirmek istedim. fakat yetkili arkadaş fabrikaya göndereceklerini söyleyip yakkabıyı teslim aldılar. 20 gün bekledim haber gelmeyince kendim gidip durumu sorduğumda uzun aramalar sonu depodan ayakkabıyı bulup getirdiler tamir edildiğini gözle görünür bir halde buldum hatta topuk lastikleri yıpranmadığı halde değiştirildiğini fark ettim. ihtirazım sonucu ayakkabının fotosunu çekip üst yetkili makama gönderdiklerini oradan tamir kararı çıktığını söylediler. istersem tüketici hakları na şikayet edebileceğimi belirttiler. inci gibi köklü ve kaliesine güvendiğimiz bir kuruma yakıştırmadığımı belirtmek isterim. mağur oluğumu düşünüyorum.

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

İNCİ Hakkında

İnci Deri Ayakkabı Çanta

İNCİ, Türkiye’nin en köklü markalarından biri. Bu markanın öyküsü 90 yıl önce İstanbul’da başladı: 1917 yılında, İstanbul’da, küçük bir lostra salonu kuruldu. Bu mütevazı salon birkaç yıl sonra çocuk ayakkabıları ve ev terlikleri satan bir mağazaya dönüştü. Kaliteli ürünleriyle, tercih edilen ayakkabı mağazalarından biri olarak, tüketicilere otuz yıl boyunca hizmet verdi. Ailenin ikinci kuşak temsilcisi Ahmet Nuri Kızıltaş, 1947′de İstanbul Fatih’te yepyeni bir ayakkabı mağazası açtı. İleri görüşlü ve modern bir girişimci olan Kızıltaş, İnci Fatih mağazasının temel felsefesini, “Müşteri memnuniyeti!” olarak belirlemişti. Müşteri memnuniyeti ancak “kalite”yle sağlanabilirdi. Kalitenin ise, iki adet temel taşı vardı: Ürünler dayanıklı ve sağlam, aynı zamanda “şık, fonksiyonel ve uygun fiyatlı” olacak.

1996′da ayakkabı ve deri ürünleriyle Belçikalı ve İtalyan müşterilerle işe başlayan başlayan İnci, bugün 37 global pazarda faaliyet göstermekte. Marka bilinirliğiyle, üstün nitelikli ayakkabı ve deri ürün pazarlarında, öne çıkmakta. Bugün İnci, modern fabrikası, 47 perakende satış mağazası, Türkiye’de ve dışarıdaki 27 franchising mağazası, 600′ün üzerinde çalışanıyla, üretici ve perakendeci olarak, bir “dünya markası” olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İnci Online Satış

İnci ayakkabı ve çantalarını satın almanz artık çok daha kolay, bunun ,için tek yapmanız gereken www.incideri.com.tr ‘den İnci’nin online alışveriş sitesine ulaşmak. İnci online alışveriş sitesinde, hem kadın hem erkek ürünlerini görüntüleyebilir,dilediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişlerinizi yapabilirsiniz.İnci web sitesine üye olarak gerçeleştirebileceğiniz alışverişlerinizde, siparişlerinizi takip edebilir,sadece üyelere özel indirimlerden yararlanabilirsiniz.Onlien alışverişe özel kampanyaların da yer aldığı İnci online alışveriş sitesinde cazip fiyatlarla ekonomik alışveriş yapabilirsiniz. Ödemelerinizi, havale/EFT veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Outlet bölümünün de bulunduğu İnci online alışverişte, birçok ürüne daha uygun fiyatlarla sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.