Ice-Watch hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Ice-Watch
0 / 5
(0 Yorumlar)

Ice-Watch Hakkında

CHANGE. YOU CAN!

Ice-Watch markası Jean-Pierre Lutgen ve ekibi tarafından 2007 yılında Belçika’da kurulmuştur. Bugün dünyanın ünlü saat markaların arasında yerini alan Ice Watch kendi modasını yaratan bir marka. Kurulmasının üzerinden yalnızca Birkaç sene geçmiş olmasına rağmen şimdiden dünya modasında büyük bir trend yakalayan Ice-Watch saatleri artık herkesin kolunda görünür oldu. Ice-Watch özellikle renkli saatleriyle dikkat çekiyor. Ice Watch saatleri gördüğü yoğun ilgiden sonra bugün tam 81 ülkede satışa sunuluyor. Geçtiğimiz yıl Ice-Watch saatleri dünyada 3 milyon satış rekoruna ulaşarak genç bir marka olsa da kendi trendlerini yansıttığınu kanıtladı.

Ice-Watch ürünleri

Ice Watch saatlerinin bu kadar kısa sürede böylesi bir başarıya ulaşmasının nedeni çok açık: Ice-Watch saatleri hem kalitesiyle hem de şıklığı ile diğer saatlere göre farkını belli ediyor. Renkli tasarımları ve özellikle silikon yapımları ile büyük beğeni toplayan saatler bu yılın en önemli moda trendlerinden birisi. Ice-Watch özellikle modern tarzlarda ve üstün kalite anlayışını yansıtan ürünler tasarlıyor.Ice Wartch’ın yeni koleksiyonunda akla gelen her türlü renkte saat bulmanız mümkün. Kadın ve erkek için şık tasarımlar üreten Ice-Watch müşterilerine dikkat çekici ve eşsiz saatler sunuyor. Mineral cam ve paslanmaz çelik kalitesi ile Ice-Watch saatleri haffifliği ile de dikkat çekiyor. Ice-Watch müşterilerine tam dört farklı sürüm sunuyor: Small (38mm), Unisex/Medium (43mm), Big (48mm) ve Big Big (52mm). Böylece herkes Ice Watch mağazalarında bileğine göre uygun saat bulabiliyor.

Ice-Watch Mağazaları ve Online Alışveriş

Ice-Watch saatlerini Ankara, Antalya, Bursa Çanakkale, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Mersin, Muğla ve Nevşehir’daki mağazalarında bulabilirsiniz. Ayrıca yeni trend saatleri kendi online alışveriş sitelerinden de edinebilirsiniz. Ice-Watch online alışveriş mağazasında kadın ve erkek saatleri satılmaktadır. Birçok farklı koleksiyonu bulunan Ice Watch, Classic, Silli, Ice-Jelly, Ice-White, Ice-Chocolate, Ice-Blue, Ice-Love, Ice-Army, Chrono, Stone, XXL, Neon ve Gold adlı koleksiyonları sizler için sunuyor. Ice-Watch online mağazasında ödeme seçeneklerine göre farklı indirimlerden yararlanabilirsiniz. Banka havalesi ile tek çekim ödeme yaparsanız, alışverişlerinizde %15 indirim, eğer kredi kartı ile tek çekim ödeme yaparsanız %10 indirim alma şansınız oluyor. Arzu ederseniz anlaşmalı olunan kredi kartları ile taksitli ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

İlgili mağazalar