Gurunzi hakkında en son yorumlar

1 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
süperrr

fikir çok süper uygulama da gayet başarılı. çok sevdim bu siteyi

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
Olumsuz bir yorum bulamadık
 1. süperrr
  yazan: sinem on day 19.03.2015

  fikir çok süper uygulama da gayet başarılı. çok sevdim bu siteyi

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Gurunzi Hakkında

Gurunzi bambaşka bir alışveriş deneyimi sunan, içinde ürünlerden fırsatlara, stil önerilerinden modaya herşeyi bir arada bulabileceğiniz bir platform. Gurunzi’de, stilni beğendiğiniz, takip ettiğiniz, zevkine güvendiğiniz bir ünlüyle alışverişe çıkabilirsiniz. Mutfak üstadı, oyuncu, sunucu ya da stil danışmanı olan bir ünlüyle yeni ürünleri keşfedebilir; onların deneyip beğendikleri ürünleri siz de satın alabilirsiniz. Ünlü isimlerle sizleri buluşturan bir alışveriş platformu olan Gurunzi ile, stil, dizayn, yemek, kişisel bakım ve çocuk kategorileri altında indirim kampanyaları ile alışveriş fırsatlarının tadını çıkarabilirsiniz. Guruların sizler içni derlediği ürünlerden dilediğiniz seçebilir; %50′ye varan indirimli fiyatlarla ekonomik olarak alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu özel alışveriş diyarının guruları sayesinde bambaşka ürünlerden haberdar olabilir; guruların deneyimleri ile ürünler hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Gurunzi Nasıl Çalışır?

Gurunzi’de alanında uzman birçok ünlü isim yer almakta ve alışverişlerinizde sizlere yardımcı olmak için sürekli güncelledikleri önerilerini sunmaktadırlar. İlgi alanlarınız doğrultusunda gurularınızı seçebilir; takip etmek istediğiniz gurular kendi alışveriş grubunuzu oluşturabilirsiniz. Böylece alışverişlerinizi kişiselleştirebilir ve kendinizi sizler için en iyi ürünleri seçen guruların eline bırakabilirsiniz.

Aralarında Burcu Esmersoy, Tuba Ünsal, Buse Terim, Özgür Şef, Emir Uras, Ayşe Kucuroğlu, Devletşah Özcan, Derin Sarıyer gibi alanında uzman gurulardan öneriler alabilirsiniz. Gurunzi’de kendi alanlarına ait yeni ürünler ve markalar keşfederek sizler için sunan gurular yardımıyle yepyeni ürünler deneyebilir; size özel sunulan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kendi guru grubunuzu oluşturarak yalnızca ilgi alanınza hitap eden ürünleri ve takip etmek istediğiniz ünlülerin önerilerini içeren e- posta bilgilendirmesi alabilirsiniz. Bu bilgilendirmelerin içeriği tamamen siz oluşturduğunuz için, gereksiz bilgilerden sıyrılarak yalnızca ilgilendiğiniz ürünler ve gurular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gurulardan Ürün Önerileri

Gurunzi’de alanında uzman gurular sizler için ürünleri deniyor ve önerilerini ürün kaleme alıyor; sizler de bunları ürün sayfalarında detaylı olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Böylece hem güvendiğiniz gurular tarafından onaylanmış ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabiliyorsunuz. Size özel indirimli fiyatlarla sunula bu ürünleri kredi kartınız ile satın alabilir; 100TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Bu özel alışveriş sitesine arkadaşlarınız da davet ederseniz, yapacakları ilk alışverişten 10TL değerinde hediye çeki kazanabilirsiniz.

İlgili mağazalar