Güral Porselen Online hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Güral Porselen ...
0 / 5
(0 Yorumlar)

Güral Porselen Online Hakkında

”Dünyanın Porseleni” sloganı ile Güral Porselen, yıllardır kusursuz porseleni üretmekte ve alıcılarına ulaştırmaktadır. Her zaman en gelişmiş teknolojiyi, en modern makinelerden oluşan üretim tesislerinde kullanarak müşterilerine en iyi kalitedeki porseleni ulaştırmak ve müşterilerini memnun etmek, Güral Porselen’in başlıca görevlerindendir. Bugün firma, sadece Türkiye’de değil, dünyanın sayılı porselen markaları arasındadır. Dünyanın bir çok ülkesine ihracat da gerçekleştiren Güral Porselen’in kalitesi Kalite Güvence Standartı ile tescillenmiştir.

Şimdi online olarak da hizmet veren Güral Porselenin ürünlerini, Güral Porselen Online Satış mağazasında bulabilirsiniz.


Güral Porselen Online Satış Mağazası Ürünleri

Güral Porselen Online Satış Mağazası ürünlerini genel olarak porselen grubu, el dekoru, cam grubu, tencere grubu, çatal bıçak takımları ve hediyelik başlıkları altında görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca:

Tüm Reyonlar; Yemek takımları (82, 86, 88 ve 96 parça yemek takımları), porselen grubu (banyo setleri, demlikler, mug kupalar), kahve fincan takımları (çay & kahve takımları, fincanlar, tepsili fincan takımları), kahvaltı takımları, el dekoru (el dekoru ürünler, fincan takımları, kavanoz, lokumluk), cam grubu (bardaklar, sürahi, şişe grubu), tencere grubu (çelik tencere), çatal bıçak takımları (90 parça çatal bıçak takımları), hediyelik eşya (hayvan biblosu, mum, taşlı biblo), tek parça ürünler (gala, pera, alfa), ofis – büro grubu (ofis ürünleri) şeklindedir. Bu ürünlere ilaveten, güncel fırsat ve kampanyaları da, Güral Porselen’in müşterileri ile buluşturduğu kampanyalar ve fırsat köşesi başlıkları altında görüntülemeniz mümkün.

Güral Porselen Online Satış Mağazası Kargo Ücretleri ve Ödeme Şekilleri

Sanal mağazadan yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde, tüm ürün gruplarında kargo ücretsizdir. Kredi kartı ile yapılacak ödemelerde peşin fiyatına 12 ay taksit imkanı sunulmaktadır. Ayrıca havale & EFT ile yapılacak ödemelerde %5 indirim uygulanmaktadır.

Sanal mağazada güvenle alışveriş yapabilirsiniz, size ait olan özel bilgileriniz 128 bit SSL ile koruma altındadır. Sanal mağazadaki ürünleri görüntülemeniz için ve sanal mağazayı incelemeniz için üye olmak zorunda değilsiniz ancak, online alışverişin gerçekleşmesi için üye olmanız gerekmektedir. Böylece hesabınız aracılığı ile adres bilgileri ve ödeme bilgilerinizi ödeme aşamasında kullanabileceksiniz.