GittiGidiyor

GittiGidiyor hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
GittiGidiyor
3 / 5
(2 Yorumlar)

GittiGidiyor hakkında en son yorumlar

2 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (1)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
memnuniyet

İnternet alışverişlerinde tercihim her zaman gittigidiyor sitesidir.Fiyatlar diğer sitelere göre daha uygun ve olası sorunlarla yakından ilgileniyorlar.Ayrıcı ürünün ücretinin önce havuzda toplanması ...

Tüm yorumları oku
 1. 9 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (45%)
  memnuniyet
  yazan: zeki on day 19.03.2015

  İnternet alışverişlerinde tercihim her zaman gittigidiyor sitesidir.Fiyatlar diğer sitelere göre daha uygun ve olası sorunlarla yakından ilgileniyorlar.Ayrıcı ürünün ücretinin önce havuzda toplanması direkt satıcıya aktarılmaması tedarikçi firmanın müşteri ile daha yakından ilgilenmesine ve yaşanabilecek sorunlarla daha yakından ilgilenmesine neden oluyor.Ben çok memnunum ve herkeze tavsiye ederim.

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

GittiGidiyor Hakkında

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi olan GittiGidiyor.com online ticareti hayatın bir parçası haline getiriyor. 2001 yılında yayına başlayan şirket, 43 ülkede hizmet veren dünyanın en büyük pazar yeri eBay’in Türkiye iştiraki olarak kuruldu. 7 milyon kayıtlı üyesi, 500 bini aşkın günlük ziyaretçisi ve 3 milyondan fazla anlık satış fırsatıyla, GittiGidiyor.com Türkiye’nin lider online ticaret kuruluşu. Kurulduğu günden bu yana, 4 bini aşkın farklı kategoride, 13 milyonun üzerinden satış gerçekleşmiş olan site, kişiler arası doğrudan ticareti bir alışkanlık haline getirdi. Sitede antika-sanat, bebek-anne, bilgisayar,cep telefonu, DVD film, ev dekorasyon-bahçe, elektronik, fotoğraf-kamera, giyim-aksesuar, kitap, mücevher-takı, müzik-enstrüman, oyuncak-hobi, sağlık-kozmetik, seyahat, spor, video oyun, yiyecek-içecek ve kategorilenmesi güç ürünler için diğer herşey adı altında onlarca kategoriye ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerin yanı sıra, günlük şehir fırsatları ve seyahat fırsatları burada sizleri bekliyor.

GittiGidiyor.com’da Alışveriş!

Web sitesi, alıcılarla satıcıları buluşturan bir platform. Siteye üye olarak, hem dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir, hem de satmak istediğiniz ürünlerinizi siteye koyabilirsiniz. Bundan sonra, sitenin gözetimi altında güvenli yoldan alışverişe başlayabilirsiniz. Sitede milyonlarca ürünü inceleyerek, her saniye değişen içeriği ile birçok alışveriş deneyimini aynı anda yaşayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, web sitesinde, aradığınız ürünleri günün fırsatı köşesinde bulabilir, avantajlı fiyatlarla alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


Sıfır Risk® Sistemi

Sıfır Risk® Sistemi, GittiGidiyor.com’un keşfedip geliştirdiği, internetten alışverişi güvenilir kılan bir ödeme-onay sistemidir. Bu sistemde,
1. Ürününü seçen alıcı, kredi kartı veya banka kartı ile ödemesini yapar. Ödenen para, sitenin havuz hesabında, özel ürün numarası ile bloke edilir.
2.Ödemeden sonra, 3 gün içinde satıcı alıcıya ürünü gönderir. Bundan sonra, kargo numarasını ve banka hesap bilgilerini sitenin sistemine girer.
3.Ürününü teslim alan alıcı, bunu sisteme girerek onay verir.
4.Ürünün bedeli, alıcıdan gelen onay sonrasında, GittiGidiyor tarafından satıcının daha önceden sisteme girmiş olduğu banka hesabına aktarılır.

Bu çok kolay 4 aşamada, hem ürününğ satmak isteyen satıcı hem de aradığı ürünü satın almak isteyen alıcı keyif ve güvenle alışveriş yapar. Binlerce ürünü bir arada bulabileceğiniz ve kendi ürünlerinizin satışı için başvurabileceğiniz site, her alışverişi heyecana çeviren konsepti ile sizlerle.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar