Fila hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Fila
0 / 5
(2 Yorumlar)

Fila hakkında en son yorumlar

2 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
Olumlu bir yorum bulamadık
VS En Sevilen Negatif Yorum
lkfngbd.l

fila magazalrı nerde bulunur acaba yada warmı hıc gormedım

Tüm yorumları oku
 1. lkfngbd.l
  yazan: ismail on day 19.03.2015

  fila magazalrı nerde bulunur acaba yada warmı hıc gormedım

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Fila Hakkında

Fila markası ilk olarak 1911 yılında, İtalyanın kuzeyindeki küçük bir kasaba olan Biella kasabasında kurulmuştur. Markanın ismi, burada ilk dikkanı açan iki kardeşin soyadı olan „Fila“ dan gelmektedir. Başlarda sadece bulundukları kasaba halkı için kaliteli tekstil ürünleri üretme amacı taşıyan Fila kardeşler, markalarının ününün ileride okyanus aşırı ülkelere kadar uzanacağını hiç düşünmemişlerdi. Yıllar içerisinde başarılı üretimleri ile ünlenen iki kardeş, 1923 yılında şirketi büyüterek, Maglficio Biellese şirketiyle limited ortaklık imzalamışlardır. Zamanla ünü Biella kasabasının sınırlarının ötesine daha sonra da bütün İtalya’ya yayılmıştır. 1943 yılında Fratelli Fila şirketiyle birleşen firma, daha da profesyonelleşmek ve büyümek için, İtalya’nın en ünlü yöneticilerinden olan Enrico Frachey’i geney yöneticilik pozisyonu için transfer etmişlerdir. Fila’nın bugünkü ihtişamını ve uluslararası vizyonunu Enrico Frachey’e borçlu olduğu bir gerçektir. Fila markası, yıllardır ünlü atletle ve olimpik sporcularla yaptığı tanıtım faaliyetleri ve ortak çalışmalardan büyük fayda sağlamıştır. Bugün hala, Fila markasının ürünlerini giyen ünlü sporcuların bu markayı gururla üzerlerinde taşıdıklarına şahit olmaktayız.

Fila Ürünleri ve Online Alışveriş

Fila ürettiği T-shirt, eşofman üst ve altları, eşofman takımları, şhort ve mayolar, kışlık paltolar, spor ayakkabı ve aksesuarlar, çocuk giyim ve aksesuarları, basketbol, futbol, tenis ve yoga kıyafetleri olmak üzere yüzlerce ürününe her gün yenilerini de ekleyerek ürün yelpazesini giderek genişletmektedir. Spor giyim ürünlerine, her şehirdeki hemen her Alışveriş Merkezi’nde rastlamak mümkün. Ayrıca birçok spor mağazası da Fila ürünlerin, satmaktadır. Ancak alışveriş alışkanlıklarınız veya tercihleriniz asıl online alışverişten yanaysa, Fila ayakkabı, bot ve terlik ürünlerinde ulaşmanız da mümkün. Birçok seçenek ile markanın spor ayakkabılarını, çok uygun fiyatlar ve indirimlerle satan online alışveriş sitelerinden en başta gelen Zizigo‘dur. Zizigo’da diğer bütün markaları bulabileceğiniz gibi, Fila için hem spor hem de bot modeller indirimli fiyatlarla satışta. Online alışverişin keyfini yaşatan ve sık sık kampanyalarıyla kullanıcılarını sevindiren bir diğer site ise Zidaya. Avrupanın en ünlü online ayakkabı ve spor mağazası olan Zalando’nun Türkiye ayağı olan Zizigo, elinde tuttuğu güçlü müşterileri ve arkasındaki destekçileri sayesinde piyasada gerçekten rekabetçi fiyatlarla Fila ürünlerini müşterilerine sunmanın gururunu taşımaktadır.

İlgili mağazalar