Fever hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Fever
0 / 5
(0 Yorumlar)

Fever Hakkında

Fever, 1995 yılında tekstilci bir ailenin kızı olan Hatun Özbek tarafından kuruldu. Hatun Özbek, babası Bektaş Özbek’ten aldığı destek ve tekstil konusundaki eğitimle, hobisi olan kıyafet tasarımcılığını mesleğe dönüştürdü ve Fever markasını yarattı. 1997 yılından beri çalışmalarını İstanbul Şişli’deki merkezinden sürdüren Fever, koleksiyonlarında öncelikle kadının öncelikle rahat ettiği tasarımlara yer veriyor. ”Kadın her giydiği kıyafetle kendini farklı hissetmeli” sloganıyla yola çıkan Fever markası, her sezon kendi trendlerini yaratan bununla birlikte de her zaman farklı olan bir marka. Misyonlarından en önemlisi müşteri memnuniyeti olan Fever, genç, çağdaş ve dinamik bir ekiple çalışıyor. Fever, kaliteli kumaşları şık tasarımlarla buluşturan, hem sezonun trendlerini yansıtan hem de kendine özgü stili olan Fever elbise koleksiyonları ile son yıllarda çok dikkat çekiyor.

Fever Elbise Modelleri

Fever elbise modelleri, sade olduğu kadar şık tasarımlarıyla ve uygun fiyatlarıyla da genç ve ortayaş kadınlara hitap ediyor.Bu sezonda yer alan Fever koleksiyonlarındaki  elbise modelleri çokca tercih ediliyor. Fever ürünlerinin farklı kesimleri ve özgün tasarımları onu en beğenilen kadın giyim marklarından biri yapıyor. Birçok renk tonunu kullandığı ürünlerinde  her zaman dünya modasını takip eden Fever, farklı tasarımlarıyla da göz kamaştırıyor. Yeni koleksiyonuyla  da sezona farklılık getiren Fever, kadını baştan aşağıya farklı gösteren elbiseler, değişik kesim ve kumaş alternatifleriyle bu sezonun en çok tercih edilenleri arasındaki yerini alıyor. Koleksiyonda yer alan elbiseler, buluzlar, kabanlar, fırfır volan, zincir, dantel, kürk gibi detaylarla öne çıkıyor. Fever ürünleri yalnızca gündelik yaşamınıza değil, iş hayatınıza ve gece şıklığına da hitap ediyor. Üretimlerini ferah ve titiz bir ortamda, sizler için kaliteyi ve şıklığı bir araya getirerek hazırlayan Fever, hayatınızın her alanı için özel olarak hazırladığı koleksiyonlarla her zaman yanınızda.

Fever Kampanyaları

Fever’in, İstanbul ve Kastamonu’da mağazaları bulunuyor. Ancak Fever ürünlerini, Türkiye’nin birçok köşesinde hizmet veren saeçkin mağazalarda da bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Fever ürünlerine online olarak ulaşmanız da mümkün. Markafoni, Trendyol, Limango ve Vipdükkan gibi özel alışveri kulüplerinde sık sık indirimli Fever kampanyaları bulunuyor. Fever ile ilgili kampanyaları ve %70′e varan indirim fırsatlarını kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

İlgili mağazalar