Evim.net

Evim.net hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
Evim.net
5 / 5
(8 Yorumlar)

Evim.net hakkında en son yorumlar

8 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (1)
 • 4 Yıldız:
  (0)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
üye olmak mantıklı

üye olma şartına başta sinir olmuştum ama gerçekten de değdi.. mobilya ve dekorasyonda bu site üzerine tanımıyorum!

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
evim netten sakın alışveriş yapmayın...

evim netten alış veriş yaptığıma çok pişmanım çünkü ürünüm 1.5 ay sonra geldi müşteri hizmetlerine bir sürü mesaj atıp yasal yollara başvuracağımı söylememe rağmen bir türlü ürünüm elime geçmedi kesin...

Tüm yorumları oku
 1. kargo bilgi
  yazan: sevil akar on day 19.03.2015

  evim.net hangi kargoyla çalışıyor? ürünlerin teslimat takibini nasıl yapıyorsunuz?

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

En Son Evim.net Haberleri

Evim.net Hakkında

İnternetten alışveriş kavramına yeni bir soluk getiren alışveriş kulüpleri giderek yaygınlaşmakla beraber her geçen gün daha fazla talep alıyorlar. Gittikçe artan ürün farklılıkları ile pek çok farklı kategoride ürünleri kampanyalı olarak sunan özel alışveriş kulüpleri üyelik sistemi ile işleyen bir yapıya sahip. Bu tip sitelerin çalışma prensipleri belirlenen bazı markaların ürünlerinde yine belirli bir süre üzerinden yüksek miktarda indirim uygulayarak stokları tüketene kadar satış yapmak üzerine kurulu. Özellikle giyim ve kozmetik alanında yaygın bir şekilde örnekleri bulunan alışveriş kulüplerinin ev dekorasyonu ile ilgili ürünler satan türleri de mevcut. Normal şartlar altında yüksek fiyatlara satın alabileceğiniz pek çok ürünü bu alışveriş kulüpleri sayesinde çok ucuz fiyatlar karşılığı alabiliyorsunuz. Bu alışveriş kulüplerinden bir tanesi de ev dekorasyonu ile ilgili ürünler satmakta olan bir alışveriş kulübü olan Evim.net dekorasyon konseptli bir sitedir. Evim.net üyelik gerektiren bir yapıya sahip çalışma prensibi uygulamakta. Siteye üye olmak için Evim.net giriş sayfasına ulaşmanız yeterli.

Ev Dekorasyonunda İyi Bir Kaynak İçin Evim.net Üyelik Kaydı Yaptırın

Ev dekore etmek görüldüğü kadar kolay bir iş olmamasına rağmen son derece zevklidir de. İster sıfırdan bir ortam yaratın isterseniz evinize bazı yenilikler getirme peşinde olun sizleri bekleyen alışveriş süreci gerçekten de büyük zevk alacağınız bir süreç. Bütçenizi belirleyerek yola çıkmayı hedef alıp, tercihleriniz doğrultusunda yapacağınız alışverişlerde yenilikçi tasarım arayışı içinde iseniz internetten bolca faydalanmanızı öneririz. Zira internet her türlü bilginin paylaşılabildiği ve tüm yeniliklerin ilk olarak duyulduğu kocamak bir kaynak. Evim.net dekorasyon çözümleri üzerine internet üzerinde pek çok kaynak site bulunmakla beraber özellikle yabancı kökenli siteler ve forumlar bu alanlarda çok çeşitli bilgiler barındırıyorlar. İçerdikleri tartışma konularında eviniz hakkında güzel öneriler alabileceğiniz gibi pek çok yerdeki indirimlerden de haberdar olmak adına iyi bir seçenek oluşturuyor bu forumlar. Bunun dışında almaya karar verdiğiniz ürünleri incelemek ve iyi bir fiyata satın almak için Evim.net tam yeri diyebiliriz. Çok çeşitli ürün yelpazesi ile kullanıcılarının memnuniyetini sağlama amacıyla çalışan Evim.net dekorasyon alanında geniş bir kategori altında sitesini bölümlere ayırmış durumda. Bu bölümlere örnek olarak banyo, duvar dekorasyon, mutfak, mobilya, nevresimler örnek gösterilebilir. her bölümün içinde ayrı bir alışveriş kulübü varmışcasına büyük bir kataloğa sahip olan Evim.net dekorasyon meraklılarının uğraması gereken bir site niteliği taşımakta. Site giriş kapılarınız sizlere sonuna kadar aşarak taleplerinizi beklemekte.

Evim.net Üyelik Prensibiyle İşleyen Bir Alışveriş Cenneti!

Site tam bir profesyonellikle işleyen bir yapı üstüne kurulu. Her gün yenilenen kampanyalar 1 ile 4 güne kadar sürecek şekilde satışa sunulan ürünlerden oluşmakta. Bu ürünlerin dikkat çekici özelliği ise normal satış fiyatlarının çok çok altında fiyatlara satılıyor olmaları. %30 ile %90 aralığında indirim oranları uygulamakta olan site pek çok müşteri çekmekte. Siteden faydalanabilmek için ücretsiz üye olmak zorundasınız. Bu gayet kolay bir işlem olmakla beraber üyeliğinizi tamamlamak için sadece bir form doldurmak yeterli. Fakir, Remetta, Color 5D, Fitted Çarşaf, Moda Canvas, Deha Metal, Aksu, Goldplay gibi markaların ürünlerinde toplu indirimler uygulayan Evim.net dekorasyon amacıyla yapılacak alışverişlerde özellikle yeni evliler için ev kurmadan önce gözden geçirilmesi gereken bir alışveriş kulübü. Evim.net üyelik almak için yapmanız gereken şey Evim.net giriş sayfası üzerinden bir form doldurmak ya da davetiye bulmak. Siteye giriş yapmak üzere yine Evim.net giriş sayfasını kullanabilirsiniz.

Siteye Git ›