Eros Pırlanta Hakkında

Eros Pırlanta markası 40 yıldır mücevher ve pırlanta sektöründe bulunmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda Eros Pırlanta en önde gelen mücevherler markalarından biri olmaya başlamıştır. Kaliteli mücevherler ve pırlantalar sunan Eros Pırlanta özellikle uygun fiyatlarıyla alıcılarına hizmet vermektedir. Değerli pırlantalar ve takılar son derece şık, kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

Eros Pırlanta Online Alışveriş

Eros Pırlanta Online mağazasında yaklaşık 25.000 adet ürün bulunmaktadır. Tüketicilerine farklı mücevherler ve pırlantalar sunan site, büyük başarıyla hizmet vermektedir. Türkiye’nin en büyük Online Pırlanta Mağazası olan Eros, başarı konusunda emin adımlarla devam ediyor…Türkiye’nin dışında da hizmet veren marka, diğer pırlanta markalarına göre daha başarılıdır. Hem kaliteli, hem de uygun fiyata mücevherler ve pırlantalar sunan marka, politikası alıcılarının ilgisini çekiyor. Eros Pırlanta online mağazasında nasıl alışveriş yapılır? İlk önce üye olmanız gerekir. Daha sonra seçtiğiniz ürünleri sipariş etmeniz gerekir. Beğendiğiniz ürünleri sepete koyarak sipariş ediliyor. Eros Pırlanta online mağazalarında tüketcilerine çeşitli ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Siparişlerinizi Kredi Kartı veya havale ile ödemeniz mümkündür. Dilerseniz alıdığınız ürünleri 12 aylık taksit şeklinde ödeyebilirsiniz. Mücevherleriniz ve pırlantalarınız online alışveriş imkanlarıyla evinize gelecek ve en kısa zamanda size teslim edilecektir. Yurtiçine gönderilen tüm ürünler’de kargo ücreti alınmamaktadır. Beğenmediğiniz ürünleri teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade etmeniz mümkündür. Yanlız iade şartlarını uygulamanız gerekir. Ürünle birlikte geri göndermeniz gereken belgeler veya diğer istekler: Fatura, ürün garanti sertifikası ve ürün ambalajı. Eros Pırlanta’dan aldığınız ürünler 3 yıllık garantiye sahiptir. Herhangi bir bozulmada veya kırılmada ürünü iade edip bedelini alabilirsiniz.

Eros Pırlanta mağazaları

Büyük gücü ile rekabet markaların daima bir adım önünde olmayı tercih eden Eros Pırlanta markası ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteriyor. Eros Pırlanta 2001 yıl itibariyle müşterilerine online sitesi de sunmaktadır. İlk önce Amerika Birleşik Devletlerine giriş yapan Eros Pırlanta online sitesi daha sonra İngiltere, Kanada. Avustralya ve Almanya gibi ülkelerde devam etmiştir. Eros Pırlanta online mağazası allıcılarına son derece güvenilir ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Ünlü marka müşterilerine online alışveriş hakkında detaylı bilgi vererek, güvenli bir alışveriş sağlıyor.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar