E-Bebek Hakkında

İnternetin popüler olmaya başladığı 2001 yılında yayın hayatına başlayan bebek.com’un e-ticaret sitesi olarak kurduğu e-bebek.com, sunduğu bebek ürünleriyle bebeklerin, anne / babaların veya anne ve baba adaylarının ihtiyaçlarına karşılık vermeye devam ediyor.Sadace “bebek.com” adı altında yayın yaptığı günlerde haftalık olarak güncellenerek kullanıcılarına, doktorlar ve pedagoglar tarafından onaylanmış bilgi sunumu yaparken, bebek sahibi olmayı düşünen, bebek bekleyen, bebeğini güvenli yollardan büyütmek ve yetiştirmek isteyen ailelerin her türlü bilgi, servis, hizmet, yardım ve dostlukla yanında oldu.

Bebek bakımında ihtiyaç duyulabilecek ürünlerin zahmetsiz ve güvenli bir şekilde online alışveriş kanallarıyla alınabilmesi fikrine binaen “e-bebek.com” projesini hayata geçiren bebek.com, pratik ve uygun koşullarda bebek ürünleri sunan bir online bebek ürünleri alışveriş mağazasını 2001 yılının Eylül ayı itibariyle hayata geçirmiş oldu.

Tüm Bebek Ürünleri Bir Arada!

Online alışveriş rahatlığını bebek ürünleri sektörüne taşıyan e-bebek.com, bununla yetinmeyerek, dünyada az rastlanan bir şekilde “click to brick” sistemini başarıyla uygulamış, online bebek ürünleri mağazası yanında toplamda 8 ilde 14 bebek ürünleri mağazası açarak hizmetlerini başarıyla sürdürmeye devam etmektedir. E-bebek.com mağazalarının bulunduğu yerler İstanbul’da Çamlıca, Kızıltoprak, Forum AVM, Maslak Noramin İş Merkezi, VIA/Port AVM, Torium AVM mağazalarının yanı sıra, Ankara, Bursa, İzmir Karşıyaka, İzmit Ncity AVM, Balıkesir Yaylada AVM, Gaziantep ve Antalya olarak sıralanmaktadır.

Bebek ürünlerinin yanında bebek bekleyen anneler için de ürünlerin sunulduğu e-bebek.com’da ana kategoriler “anne, bebek, bebek bezi, sağlık ve banyo, beslenme, oyuncak, müzik-film- kitap, ana kucağı, oto koltuğu, pustet, bebek arabası, mama sandalyesi ve yürüteç” olarak sıralanmakta, bu kategorilerin altınaki diğer kategorilerin altından binlerce bebek ürününe erişilebilmektedir.

Bebek İhtiyaçlarına Yönelik İlk Online Mağaza – E-Bebek

Türkiye’nin bebek ihtiyaçlarına yönelik ilk online mağazası olan e-bebek.com, sunduğu ürünler ve hizmetlerle ailelere destek oluyor. Her türlü bebek ihtiyacının bulunabileceği siteden güvenle yapabileceğiniz alışverişlerinizin ödemesini, havale/EFT, telefon yoluyla veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Anlaşmalı olunan Bonus, Max, World, Advantage, Axess kartlarıyla 12 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. İstanbul içinde aynı gün kargoya verilen ürünler, diğer şehirler için de en kısa zamanda teslim ediliyor. 100TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz olarak ürünleriniz adresinize teslim edilirken, 50-100TL arası ürünleriniz 3,5TL, 50 TL altı ürünleriniz de 7 TL ile Türkiye’nin heryerine teslim ediliyor. Bunların yanı sıra, e-bebek’te, indirimli ürünler köşesi ve outlet köşesi bulunmakta. Bu köşelerde yer alan indirimli ürünlerle avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanyalı ürünlerde de, 3 al 2 öde gibi fırsatlardan yararlanabilir, ürünlerin sürprz hediyelerinin tadını çıkarabilirsiniz. İkinci el ürünlerin de yer aldığı sitede, az kullanılmış oto koltuğu, mama sandalyesi, ev tipi ana kucağı, puset, bebek arabası gibi normalde yüksek fiyatlı olan ürünlere çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar