Dörtel Hakkında

Türkiye’de birçok marka kadınlara özel olarak ürünler, modeller ve tasarımlar ile ön plana çıkmakta. Özellikle kadınlara özel modeller ile onların ilgisini çekmek için adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Türkiye’de bayan giyiminin de öncü firmalarından biri olan Dörtel’de her yıl sunduğu farklı koleksiyonlar ile kadınların karşısına çıkmakta. 1963 yılında bir kaşkol örme makinesi ile başlayan serüven birçok mağaza sayısı ile devam ediyor. Özellikle ürettiği penye gruplarını Almanya ve Fransa’ya satarak büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiği önem ise her gün daha fazla artmakta. Dörtel, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara her yaş grubuna satmaya çalışmayı kendisine vizyon olarak belirlemiş bir markadır.

Dörtel Kadın Giyimi Kadın Tekstil Giyimi

En Kaliteli Ürünler En Uygun Fiyatlarla!

Dörtel, kadınlara oldukça şık tasarımlar sunarak, onların beğenisini kazanmaya çalışıyor. Birbirinden şık tasarımlar arasından ihtiyacınız olanı mağazalarda çabucak bulacaksınız. Şu an için online alışveriş sistemine geçmeyen markanın ürünlerini sitesinde bulunan mağazaları ziyaret ederek alabilirsiniz. Kadınlara özel olarak ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonuna ait tasarımlar her yıl kendini yenilemekte. Daha şık ve orjinal tasarımlar ile müşteri beklentisinin de daima üstüne çıkmaya çalışmakta. Özellikle ince ve yazlık kazakları ile oldukça göz dolduruyor. Farklı kesimler, dikimler ve renkler ile ürün çeşitliliği sağlanmış. Şık bir davette ne diyeceğine karar veremeyenlerin de uğrak noktası olmaya devam ediyor. Birbirinden güzel modeller arasında seçim yapmakta oldukça zorlanabilirsiniz. Kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan çantalar da sanal raftaki yerini almış durumda. Farklı kumaş türleri ve desenler ile süslenmiş birbirinden iddialı modeller bulunuyor. Günlük hayatta kullanabileceğiniz gibi abiye modellerde satışa sunulmuş. Kadınların şık davette giyebileceği ürünlerin yanında günlük hayatta daha rahat hissedeceği sade tasarımlar olduğu gibi kendini daha genç hissedenlere özel marjinal tasarımlar da bulunuyor. Böylece her yaşa ve her kesime hitap etmesinin yanında indirimli fiyatları ile de her bütçeye göre davranmakta. Birbirinden güzel bu modellere ulaşmak için size en yakın mağazaya gitmeniz yeterli. Fiyatlarda eski sezon indirimleri de bulunmakta. Tasarımları, fiyatları, renkleri ve kesimler ile kadınların en çok beğendiği ve tercih ettiği markalar arasında uzun süre kalmaya devam edecek gibi.

Türkiye’de Bulunan Dörtel Mağaza Adresleri ve Telefonları!

1963′de kurulan Dörtel’in 7 adet mağazası bulunuyor. Bunlardan 6 tanesi Ankara’da iken, 1 tanesi de İstanbul’da yer alıyor. Antalya, Bodrum, Kayseri ve Mersin illerinde ise bayileri bulunmakta. Mağazaların adres ve telefon bilgilerine ise Dortyol.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. İlk mağazasını Ankara’da açan firma 2012 yılı itibariyle ise kendisine ait olmak üzere 7 tane mağaza, 4 tane bayi ve 30′dan fazla satış noktası ile Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle her yaşa uygun tasarımlarını uygun fiyat politikası güderek vermesi ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almıştır. Yükselen trendi takip etmesi ile de müşterilerinin beklentilerini karşılayacak gibi duruyor.

İlgili mağazalar