Colin's hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Colin's
4 / 5
(6 Yorumlar)

Colin's hakkında en son yorumlar

6 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (1)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (0)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
mont

öncelikle merhaba yanliş hatırlamıyorsam 2006 yılında sizden bir gaz tüyü bir mont aldım. ve çok memnun kaldım.size teşekkür ederim.

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
colins

tamamen türk malı olduğunu acun sayesinde öğrendim bundan sonra colins

Tüm yorumları oku
 1. 2 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (67%)
  colins
  yazan: cem on day 19.03.2015

  tamamen türk malı olduğunu acun sayesinde öğrendim bundan sonra colins

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Colin's Hakkında

Colin’s markası 1983 yılında 6 makinelik küçük bir atölyede başlayan mütevazı bir girişimin ürünüdür. 50 metrekarelik küçük atölyede o yıllarda Colins Jeans’in ilk temellerini atan Eroğlu Grubu, geçen yıllar içinde Colins’i büyüterek ve geliştirerek dünya çapında önemli bir marka haline getirdi. 1983 yılındaki o küçük atölye bugün yerini, 32 ülkede 6 binin üzerinde kişinin çalıştığı ve yılda17 milyonun üzerinde üretim kapasitesine sahip bir sanayi devine bırakmış durumda. Kaban ve mont fason imalatı yapmak üzere yola çıkan Eroğlu Konfeksiyon, 1986 yılından itibaren ‘Kulis’ markası adı altında jean pantolon ve gömlek üretmeye başlamıştır. 1990′lı yılların sonlarına doğru yurtdışı pazarına açılan Eroğlu Grubu, önce Rusya’da daha sonra Ukrayna, Almanya, Makedonya, Libya, Beyaz Rusya, Kırgızistan, Kosova, Gürcüstan ve Estonya’da onlarca Colins Jeans Satış mağazası ve satış noktası açmıştır.

Colin’s Jeans

Colin’s Jeans marka olarak kısa sürede hem Türkiye’de hem de yurtdışında özellikle de gençler tarafından sevilen ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Yenilik, fit ve kaliteyi vizyonu olarak kabul eden Colin’s Jeans kendini sürekli geliştirerek yoluna devam ediyor. Yenilik anlayışı ile sürekli mağazalarının görselliğini ve vitrinlerini yenileyerek dikkat çekici hale getiren Colin’s Jeans, fit nalayışı ile vücuda uygun, oturan ürünler tasarlayarak, kalite anlayışı ile de bu ürünlerin dayanıklılığını garantiliyor.

Ürün portföyünü sadece jean pantolonla sınırlı tutmayan Colin’s Jeans kadın ve erkek spor ve genç giyimi koleksiyonları ile şık, spor ve hesaplı giyinmek isteyenlerin tercihi oldu. Moda trendlerini yakından takip eden Colins Jeans mağazalarında, kot ve keten pantolon modellerinin yanı sıra , elbise, gömlek, şort, t-shirt, mont, kaban ve ayakkabı modelleri sunuyor. Türkiye’nin hemen her bölgesine yayılmış olan mağazaları sayesinde Colin’s Jeans ürünlerine ulaşmak oldukça kolay. Bunun yanı sıra, kendi online alışveriş sitesi olmasa da, birçok özel alışveriş sitesinin kampanyalarında Colin’s Jeans ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulabilirsiniz. Colin’s Jeans’in indirim kampanyalarından haberdar olmak için tek yapmanız gereken indirimlr.com’u takip etmye devam etmek.


İlgili mağazalar