Çilek Mobilya hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Çilek Mobilya
0 / 5
(0 Yorumlar)

Çilek Mobilya Hakkında

1995 yılında Türkiye’de %100 aile şirketi olarak kurulan Çilek, güçlü teknolojik alt yapısı ile dünya standartlarında üretim yapıyor. Çilek Mobilya  tasarım odaklı bir firma olarak kuruldu ve  bugün yalnızca çocuk ve gençler için, onların yaş ve ilgi alanlarına yönelik ürünler tasarlıyor.Belirli bir yaş grubuna özel tasarım ve üretim fikrini hayata geçiren ilk marka olan Çilek Mobilya, yılda 500 binden fazla ürünlük üretim yapıyor. Çilek’in tüm mobilyaları, Çilek Garantisi ve GS Kalite Belgesi’ne sahip.

DÜNYA MARKASI ÇİLEK

Özel tasarımlarını, markasını ve Çilek Mağazaları’nı uluslararası alanda da başarıyla tanıtan Çilek, ilk satışına 1996 yılında İsviçre’de başladı. Aynı yıllarda “ÇİLEK” markasını, logosu ve ürünlerini, tüm dünyada 70 ülkede tescil ettirdi. Çilek, Türk Patent Enstitüsü tarafından da “Meşhur Marka” (Tanınmış Marka) olarak kabul edildi. Meşhur marka; herhangi bir hatırlatmaya gerek kalmaksızın insanların zihninde jenerik olarak belirli bir ürün ile çağrışım yapan markaları ifade ediyor. Çilek de, çocuk ve gençlere özel mobilya üretimine odaklanan vizyon anlayışı ile Türkiye’de klasiklemiş bir marka. Çocuklar, bebekler ve gençler için, onların ilgi alanı ve isteklerine göre düzenlenmiş yaşam alanlarını yaratan Çilek Mobilya bu alanda bir ilk. Çilek Mobilya koleksiyonlarında, her yaşa ve tarza uygun tasarımlar bulunuyor. Çilek’in mobilya üretiminde en önde tuttuğu amacı; kullanışlı, kaliteli, farklı, özgün ve son derece dayanıklı bebek, çocuk ve genç mobilya ve aksesuarlarını, ileri çocuk güvenliği standartlarına göre tasarlamak ve yüksek teknolojiyle, AB kriterlerine uygun malzemeler kullanarak üretmektir. Çilek Mobilya’da, çocuğunuz için onun tarz ve yaşam stiline en uygun odayı bulabilir, onun kendi yaşam alanını özgürce seçmesine olanak sağlayabilirsiniz.

ÇİLEK VAKFI

Genç ve çocuklara yönelik ürünleriyle Türkiye`nin önemli markalarından olan `Çilek Mobilya`  2009 yılında Çilek Vakfı`nı kurdu. Vakfın amacı maddi durumu iyi olmayan aile, birey, hasta, düşkün, yaşlı, yetim, öksüz çocuklar ile savaş veya tabii afetlerden zarar görenlere, hayatlarını sürdürmelerine katkıda bulunmak amacıyla, öncelikle gıda, sonra sağlık, barınma, giyinme ve yakacak yardımları yapmak. Çilek Mobilya kurmuş olduğu vakıfla sosyal sorumululuk alanında da alkışlandı.