Ceyo hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Ceyo
0 / 5
(0 Yorumlar)

Ceyo Hakkında

Ceyo 1964 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren Ortopedik Sandalet sanayiinde sektörün öncüsü olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. Başta ayak sağlığı olmak üzere, kullanım rahatlığı ve kalitesiyle anılan bir marka olan Ceyo, günümüzde „terlik“ dendiğinde akla ilk gelen markaların başında gelmektedir. Türk Patent Enstitüsü Ceyo’yu tescil ederken „Türkiye’nin Tanınmış Markaları“ statüsünde değerlendirmiştir. Ürün odağını sandalet, terlik ve ayakkabı olarak belirleyen Ceyo, ülke genelinde 1500 yetkili satıcısı ve Türkiye’deki pek çok ünlü AVM ve alışveriş caddelerinde 41 mağazası ile müşterilerine perakende satış hizmeti sağlamaktadır. Ceyo gün geçtikçe ihracat kapasitesini de genişletmiş ve günümüzde Portekiz, Suriye, Yunanistan, Japonya, Lübnan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Gürcistan, Ürdün, Irak, Suudi Arabistan, Bahreyn, Umman, Azerbaycan, Mısır, Karadağ, Kenya, Nijerya, İran başta olmak üzere dünya genelinde 25 ülkeye ürünlerini satmaktadır. Yurt dışındaki 17 kurumsal mağasarı ve 200′den fazla satış noktasıyla ürünlerini ihraç etme konusundaki azmini sergilemektedir.

E-Ceyo: Ceyo’nun Online Mağazası

Ceyo, tüm Türkiye’yi kapsayan yüzlerce perakende satış noktasının yanısıra, evinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerine de 2009 yılından bu yana „e-ceyo.com“ sitesinden online alışveriş hizmet veriyor. Ceyo’nun Online Alışveriş Mağazası, arayıp da bulamayacağınız tüm modelleri ve ürünleri içeriyor. Sitenin ana sayfasında karşımıza çıkan en son modellerin yanısıra, İlkbahar – Yaz, Sonbahar – Kış, Ayakkabılar, Ceyonomi, NG (New Generation), Lisanslı Ürünler (NBA ve Hello Kitty), Sabo ile Hac ve Umre kategorilerinden ürünler aramak mümkün. Fiyatları, ürünün cinsi ve modeline göre farklılık gösterirken, ödemelerde taksit ikanı kullanmak mümkün. Ayrıca belirtmek gerek ki, bu taksitler vade farksız, peşin fiyatına! Online alışverişte peşin fiyatına taksit çok görülen birşey olmadığından, Ceyo’nun yaptığı bu farklılık müşteriler açısından ağız sulandırıcı cinsten. Kredi kartı yahut siparişten 3 iş günü sonraya kadar havale ile ödeme yapılabiliyor. Sayfa’da ayrıca „en yeni ürünler“ ve „en çok aranan ürünler“ de sınıflandırılmış. Bu sınıflandırmalar genelde müşteriye daha hızlı aradığını bulma ya da piyasada herkeste olmayan ürünleri edinme imkanı sağlıyor.

Ceyo Türkiye’de ve Heryerde

Ceyo, 1500 üzerinde yetkili perakende satıcısı ve Türkiye genelinde 41 mağazası ile, Edirne’den Kars’a, Sinop’dan Hatay’a ülkenin her yerinde geniş bir satış ağına sahip. Ceyo’nun satış yapmadığı bir şehir bulmak neredeyse imkansız. Bunlara yurt dışındaki yüzlerce satış noktasını da eklediğimizde, Ceyo’nun heryerde perakende satışının yapıldığını söylemek yanlış olmaz! Ceyo’nun tüm satış noktalarına ulaşmak isterseniz, kurumsal internet sayfasındaki „satış noktaları“ sekmesine göz atmanız yeterli.

İlgili mağazalar