C&A hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

C&A
4 / 5
(23 Yorumlar)

C&A hakkında en son yorumlar

23 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (6)
 • 4 Yıldız:
  (3)
 • 3 Yıldız:
  (1)
 • 2 Yıldız:
  (3)
 • 1 Yıldız:
  (2)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
..

izmir optimum da varr..Bide online alışveriş olsa süper olucakk

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
bebek giyim

bebeğimin tüm tekstil ihtiyaçlarını ca dan almak istiyorum ama online satış neden hiçbiryerde yok..

Tüm yorumları oku
 1. 5 ziyaretçi bu yorumu faydalı buldu. (50%)
  Bayilik almak ıstıyorum
  yazan: kemal sırın on day 19.03.2015

  Mağazanız kaliteli ve ürün çeşidi bakımından kesinlikle bir numara Kahramanmaraş ta yeni acılacak AVM de bir mağazasını açmak istiyorum mümkünse şartlarını öğrenmek istiyorum ılgılenırsenız sevinirim tüm ailem sizin muptelanız sevgıler

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

C&A Hakkında

1841yılında keten ve kumaş ticaretiyle işe başlayan iki kardeş, Hollandalı Clemens ile August Brennikmeijr, tarafından kurulan C&A, Avrupa’nın en köklü tekstil giyim şirketlerinden biri. Önce Hollanda ve Avrupa’da faaliyet gösteren bu hazır giyim firması, mağazalarını zamanla neredeyse tüm dünyaya açmış. Sadece Avrupa’da değil Çin’de, Brezilya’da ve Meksika’da bile mağazası bulunuyor. Westbury, Clockhouse ve Jessica gibi her yaşa yönelik farklı çizgileri bulunan kuruluş moda trendlerini ve gelişmelerinş de yakından takip ediyor.

C&A Türkiye’de!

Büyük metrekareli mağazacılıkta Avrupa’nın önemli markarları arasında yer alan C&A, Türkiye pazarında 3 yılda 21 mağazaya ulaştı. Türkiye’de ilk mağaza 2007 yılında açılmıştı. Hazır giyim şirketi Avrupa’da, 19 ülkede 1.400′ün üzerinde mağazayla faaliyet gösteriyor. Marka, Türkiye’de Marmara bölgesi ve Ankara’dan sonra şimdi de Gaziantep ve Erzurum gibi doğudaki şehirlere mağaza açmayı planlıyor. İstanbul ve Ankara’nın dışında markanın Adapazarı, Tekirdağ, Bursa ve Eskişehir’de mağazaları bulunuyor. Şirketin Türkiye’de bu kadar başarılı olmasının nedeni  sadece ürünleri uygun fiyatları değil. Mağazalar zinciri aynı zamanda çok da geniş bir ürün yelpazesine sahip. Kadın ve erkek giyimi, ayakkabı ve aksesuarın yanı sıra markanın çocuk giyim ürünleri de fazlaca ilgi görüyor. Ayrıca ürünlerde belli bir kalite standardı yakalanmış durumda. Online kataloğu ve daha fazla bilgi için C&A Türkiye sitesini ziyaret edin. Marka, moda dünyasının güncel trendlerini sizin için tasarlayarak yaşam tarzınıza uygun, cazip fiyatlı ürünlerden oluşan koleksiyonlar hazırlıyor. Bireysel ve modern stili yakalayan C&A mağazalarında  aradığınız her türlü giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar  ürünlerini bir arada bulmanız mümkün. C&A’ in, koleksiyonlarının ortak özelliği, en uygun fiyata, modayı takip eden kaliteli ürünleri birbiriryle kombineye uygun olarak üretmesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

C&A’da Sosyal Sorumluluk

Bulunduğu her ülkede sosyal sorumluluk projelerine destek veren marka, 2007 yılında Türkiye’de ilk mağazasını açtığında da hemen bir jestle bunu göstermişti. Bu kapsamda Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne destek verdi. İstanbul mağazası açılışı öncesi 50 bin Euro değerindeki yardım çeki, C&A Türkiye yöneticileri tarafından Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Türkan Saylan’a takdim edilmişti. Firma farklı ülkelerde de bu tür projeleri destekliyor.

 

İlgili mağazalar