Bücürük hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Bücürük
0 / 5
(0 Yorumlar)

Bücürük Hakkında

1995 yılında, İstanbul’da küçük bir mağaza olarak iş hayatına atılan Bücürük, Rafet Ünal ve Kenan Ünal kardeşler tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti sayesinde hızla büyüyen Bücürük, bugün bir İrlanda kurumu ile ortaklık kurarak, özellikle Türkiye başta olmak üzere, tüm Dünya’da çocuk giyim markalarının liderliğini üstlenmek için çalışmaktadır. İstanbul – Beylikdüzü’nde tasarımdan üretime; lojistikten planlamaya kadar tüm faaliyetlerini yürüttüğü, ayrıca hem yurt içi, hem de yurt dışı showroom’larında, gerek Türkiye genelindeki, gerekse yurt dışındaki satış noktalarına hizmet vermektedir. İstanbul – Merter’de yer alan diğer toptan satış showroom’unda ise, yine yurt genelinde ve yurt dışındaki köşe satış noktalarına ürün sağlamaktadır. Türkiye geelindeki 50 mağaza ve 300′ün üzerindeki bayisi; Dünya genelinde 80′den fazla köşe satış noktası ile müşterilerine ürünlerinin kalitesini ulaştıran Bücürük, kendi bünyesinde 4 milyondan fazla ürün hazırlamaktadır.

Bücürük Shop; Çocuklar İçin Online Alışveriş

Bücürük Shop online alışveriş sitesinde çocuklarınız için hemen hemen aradığınız tüm ürünleri satın alabilirsniz. Eğer Bücürük mağazalarından birine ulaşmanız zor ise, veya sadece mağaza mağaza gezmeden aradığınız ürünün ayağınıza gelmesini istiyorsanız Bücürük Shop tam sizin adresiniz. Ayrıca 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo da ücretsiz! Bücürük sitesinde, Mont, Yağmurluk, Ceket, Kazak, Süveter, Yelek, Hırka, Sweat, Body, Bolero, Gömlek, Tunik, Pantolon, Tulum, Tayt, Jile, Etek, Elbise, Eşofman, Alt Eşofman, Çorap, Hastahane, Şort, T-Shirt, Bermuda, Salopet ve Kapri olmak üzere birçok kategori altında, yüzlerce ürün bulmak mümkün.

Dünyaca Ünlü Çizgi Kahraman Ürünleri de Bücürük’de

Kendi üretimlerinin yanısıra; çocukların çok beğendiği Disney, Caillou, Cars, Mickey Mouse, Spiderman ve Şirinler lisanslı ürünlerinin de satışını yapmaktadır. Bücürük Shop’ta daha farklı seçeneklerle aradığınız ürüne kolayca ulaşmak da mümkün. Ana sayfadan ulaşabileceğiniz Yaş, Kategori, Markalar, Cinsiyet, Okul Ürünleri ve Fırsat Ürünleri seçeneklerinden herhangi birine tıklayarak, aradığınız ürünün çerçevesini daraltmanız ve onu daha hızlı bulmanız mümkün. Fırsat ürünlerinde %65′e varan indirimler olduğunu da söylemek gerekir. Ayrıca, Bücürük Shop’un açılışı şerefine, 75 TL ve üzeri alışverişlerde, ekstra %10 indirim de Bücürük’ün müşterilerine hediyesi!