Boyner Hakkında

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ülkemizde tekstil, konfeksiyon ve gıda dışı perakende sektörünün en önde gelen gruplarından Boyner Holding’in bir üyesidir. Türkiye’ye tanıttığı “departmanlı mağaza” anlayışı, sunduğu ürün çeşidi, hizmet kalitesi, alışveriş ortamı, mağaza sayısı, toplam satış alanı, satış hacmi ve satış verimliliğiyle Boyner Mağazacılık, Türkiye’de çok katlı mağazacılık sektöründe lider konumundadır. 1996 yılında halka açılan şirketin, halka açıklık oranı bugün itibariyle %40′dır.

BOYNER ONLİNE SHOP

Boyner, Türkiye’de internet üzerinden satış yapan az sayıdaki mağaza zincirlerinden biri. Online-Shop konusunda uzman olan, hepsiburada.com gibi kuruluşlar genelde bu işi sadece internet üzerinden yapıyor. Boyner hem reel hem de sanal mağazacılıkta önemli bir konuma sahip. Kadın, erkek ve çocuk giyimin yanı sıra kozmetik,ev tekstil,elektrikli ev aletleri, çanta ve ayakkabı reyonlarının tamamını alisveris.boyner.com.tr sitesinde bulabilir, burada gece gündüz fark ertmeden istediğiniz kadar dolaşabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Boyner ev aksesuarlarına ve outlet ürünlerine de  buradan kolaylıkla ulaşabilir, sipariş ederek kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Boyner alışveriş sitesinde, kadın,erkek, çocuk ve eviniz için binbir çeşit ürünü bir arada bulabilirsiniz. Birçok markayı aynı çatı altında bulabilir, aradığınız her türlü ürüne kolayca ulabilirsiniz. Boyner online alışveriş mağazasında, birçok fırsat  ve indirimi yakalamanız mümkün. Çünkü Boyner online mağazada,  sürekli yenilenen bir ‘fırsatlar’ köşesi bulunmakta,bunun yanı sıra da her türlü üründe sürekli güncellenen %50′ye varan indirimler mecvut. İşaretli markalarda,o haftaya özel indirimlerden yararlanabilir, ekonomik alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Anlaşmalı olunan  kredi kartlarında  vade farksız 6 aya varan taksit imkanları da Boyner onlie shopta sizi bekliyor. Yaptığınız alışverişler 100TL ve üzeri ise kargonuz ücretsiz olarak adresinize teslim ediliyor.

ÇARŞI’DAN BOYNER MAĞAZALARINA

Büyük metrekareli mağazacılığa 1981 yılında İstanbul Bakırköy’de açılan Çarşı mağazasıyla başlayan Boyner Holding, bunun akabinde Ankara’da Kızılay’da ve İstanbul Sultanhamam’da iki mağaza daha açtı. Bu dönemde Çarşı Mağazaları tek markalı indirim mağazası olarak çalıştı ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla müşterilerine sundu. 1991 yılında 7000 metrekarelik alanda açılan Maslak Mağazası, kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, spor giyim ve ev gibi ayrı departmanları ile mağazacılık sektörüne yepyeni bir anlayış getirdi. 2003 yılında bayilik sistemi ile büyümeye başlayan Çarşı Büyük Mağazacılık, Diyarbakır, Trabzon, Mersin, Denizli ve Konya’da ilk bayilerini açtı. 2004 yılında isim değişikliği yapan ünlü mağaza zinciri, bugün Türkiye’nin 23 ilinde 56 mağaza ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

Siteye Git ›
İlgili mağazalar