Beymen

Beymen hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Siteye Git ›
Beymen
0 / 5
(0 Yorumlar)

Beymen Hakkında

60’lı yılların sonunda, tekstilin iki yüz yıllık bir aile geleneği olduğu Boyner Ailesi’nin genç kuşak temsilcisi Osman Boyner, modacı arkadaşı Kerim Kerimol ve İtalyan modaevi sahibi Silvano Corsini’nin işbirliğinde Beymen’in ilk tohumlarını attı. Firmanın kendi etiketiyle ürünlerinin sunulduğu ilk mağazası 1971 yılında Şişli’de açıldı. Büyük ilgi gören erkek koleksiyonunun ardından, kadın koleksiyonu ve 1985’de spor giyim anlayışına farklı bir boyut getiren Beymen Club koleksiyonu da eklendi. Firma, Türk moda dünyasına yeni isimler kazandırmak ve gençlere olanak sağlamak amacıyla 1992 yılında “Academia Yeni Yetenekler Yarışması”nı başlattı. 5 yıl üst üste düzenlenen yarışmalarda dereceye giren 25 tasarımcının koleksiyonları, yıl boyunca Beymen Outlet mağazalarındaki Academia reyonlarında, yaratıcılarının imzalarıyla satışa sunuldu. Şirketin Academia ile kamuoyuna tanıştırdığı İdil Tarzi, Yeşim Chambrey, Alev Ciliv ve Arzu Kaprol gibi tasarımcıların hepsi bugün artık birer “marka” haline geldiler.

Beymen Online Alışveriş

Kendi ürünlerinin (Club, Chocolate) yanı sıra Boss’dan Gucci’ye, Dolce&Gabbana’dan Valentino’ya kadar dünyaca ünlü tasarımcıların koleksiyonlarının da sunulduğu Beymen outlet mağazaları İstanbul, Ankara, Adana, Antalya ve Bursa gibi Türkiye’nin büyük şehirlerinde bulunuyor. Ülkemizin önemli markalarından biri olan markave seçkin tasarımcıların ürünlerine Beymen.com sitesinden da ulaşabilirsiniz.

Beymen İndirimleri Önce Online Mağazada!

Beymen’de, kadın ve erkekler için hazırlanmış özel giyim koleksiyonlarının yanı sıra, çanta, ayakkabı ve kemer, cüzdan, eşarp gibi aksesuarları bir arada bulabilirsiniz. Beymen online alışveriş sitesinde, Beymen outlet fiyatlarında bulabileceğiniz tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Home & gift kategorisi de bulunan internet sitesinde, eviniz için dekoratif mum, masa örtüsü, kupa, sabun, biblo, yastık gibi ürünleri bulabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Beymen özel çikolatalarının satışa sunuldu Beymen Online mağazada fırsat ürünleri köşesinde de aradığınız ürünlere çok daha uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Online mağazadan yapmış olduğunuz alışverişlerinizin ödemesini kredi kartınız ile yapabilirsiniz. Siteden aldığınız tüm ürünler Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak teslim edilir. Online mağazadan satın almış aldığınız ürünlerde herhangi bir sorun yaşarsanız, 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Markanın klasikleşmiş büyük indirim günleri, mağazalarından önce online alışveriş mağazasında sizlerle buluşuyor.

Siteye Git ›