Ayakkabı Dünyası hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Ayakkabı Dünyas...
0 / 5
(0 Yorumlar)

Ayakkabı Dünyası Hakkında

Türk ayakkabı sektörünün en köklü şirketlerinden biri olan Akbacakoğlu Kundura tarafından kurulan Ayakkabı Dünyası Mağazaları kadın, erkek ve çocuk ayakkabılarından yıllık milyonlarca çift ayakkabı tüketicilerine ulaştırıyor. 1996 yılında ilk mağazasını Ankara İzmir Caddesi’nde açan firma şimdi 19 farklı ilde onlarca farklı mağazayla hizmetlerini sürdürüyor.

Online Alışveriş Olanağı

Mağaza satışından sonra internetten de satış yapmaya başlayan Ayakkabı Dünyası, dileyen kullanıcılarına online alışverişin kolaylığını sunuyor. Dünyaca ünlü markaların yüzlerce ürününü tek bir çatı altında toplayan site yeni sezonda dahil olmak üzere birçok modellde muhteşem indirim ve kampanya fırsatları sunuyor. Adidas, Nike, Puma, Converse, Hummel site üzerinde satın alabileceğiniz dünya markalarından sadece birkaçı. Tabi ki, bu ünlü markaların haricinde, gündelik hayatınız ya da özel geceleriniz için de birçok seçenek bulmak da mümkün. Site üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerinizde ücretsiz kargo, ücretsiz değişim, kapıda nakit ödeme gibi birçok avantaj ve kolaylıktan faydalanabiliyorsunuz. Güncel bütün kredi kartlarına peşin fiyatına 12 aya kadar taksitli ödeme seçeği sunan site bu konuda rakiplerinden bir adım önde duruyor.

ayakkabı aşktır kampanyası

İnternete Özel Kampanyalar

İnternetten satışa önem veren site bazı ürün ve markalarda mağazalarda bulamayacağınız sadece internete özel indirimler sunabiliyor. Ayrıca, günün aşkı adlı bölümde her gün yayınlanan yeni bir ayakkabı modelinde özel fiyatlar ve indirimler yine site kullanıcılarına sunuluyor. Site ayrıca arkadaşını davet eden kullanıcıları da 10TL’lik kuponlar vererek desteklemeye ve kullanıcıların arkadaşları ve tanıdıklarıyla birlikte alışverişin keyfini çıkarabilmelerini amaçlıyor.

Müşteri Hizmetleri

Kullanıcılarının yorumlarına çok önem veren sitede “Müşteri Memnuniyeti” adı altında bir bölüm bulunuyor. Burada kısımda müşterilerin yapmış olduğu en son yorumlara ve incelemelere yer veren site herkes için şeffaf bir politika izliyor. Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan Ayakkabı Dünyası, müşerilerinden gelen geri dönüşlerin hem hizmet kalitesini artırtığını, hem de müşterilerinin sadakatini sürekli kıldığını farketmiş nadirşirketlerden birisi. Bunun örneklerine sadece online alışveriş mağazasında değil, Türkiye’nin dört köşesine yayılmış mağazalarında da farketmek mümkün. Ayakkabı Dünyası mağazalarında sadece ayakkabı ve aksesuarda kaliteli ürünü sunmak değil; müşteriye saygı da en önemli değerleri arasında.

İlgili mağazalar