Avea hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Avea
0 / 5
(0 Yorumlar)

Avea Hakkında

2004 yılında kurulan AveaTürkiye’nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Teknolojiyi takip ederek sürekli kendini yenileyen ve uygun fiyat politikası ile geniş kitlelere ulaşmayı başaran Avea, Türkiye’de en çok tercih edilen operatörlerden biridir. Sektöre ciddi bir rekabet ortamı getiren Avea, dinamik yapısı ve alternatif kampanyaları ile rakipleri arasından kendini göstermeyi başarmıştır. Hızla büyüyen ve büyürken de bünyesine birçok yenilik katan Avea’da her türlü ihtiyaca yönelik tarife ve kampanyalar bulmak mümkün.

Avea Kampanyaları

Avea’da her ihtiyaca göre uygun bir kampanya bulmak ve böylece dilediğiniz tariflerden anında yararlanmaya başlamak çok kolay. Sürekli güncellenen ve yenilenen kampanyaları ile müşterileri için en uygun fiyatlı ve pratik tarifleri yaratan Avea’da, bireysel, Aveabiz ve Kamu ana tarifeleri altında birçok farklı seçenekte kampanyaya ulaşabilirsiniz. Sezona göre yenilenen kampanyaların yanı sıra, sürekli kalabileceğiniz paketlere de başvurabilirsiniz. Faturalı ve faturasız tarifeler için farklı kampanyalar sunan Avea’da, dilediğiniz pakete anında üye olarak avantajlı konuşma fırsatlarından ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Cazip fiyatlarla sizlere sunulan bu paketlerde, hem bedava konuşma dakikaları hem de binlerce ücretsiz SMS hakkını elde edebilirsiniz. Başka bir operatör kullanıyorsanız da, numaranızı avantajlı tarifelerle birçok hediye dakika ve sms kazanarak Avea’ya taşıyabilirsiniz.

Avea’da Avantajlı Paketler Sizleri Bekliyor!

Avea’da bireysel kampanyalarda yer alan birbirinden cazip paketler ile en uygun fiyata dilediğiniz kadar konuşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre seçeceğiniz paketlerle onbinlerce bedava sms, binlerce bedava konuşma dakikası elde edebilirsiniz. Avea’nın web sitesinde, istediğiniz Avea hattının faturasını anında ödeyebilir, geçmii ayların faturaşarını görüntüleyebilir, konuşma detaylarınza göz atabilir ve hattınıza lira yükleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Avea’nın web sitesine giderek telefon numaranızı ve Avea şifrenizi girmeniz. Bunların yanı sıra, Avea’nın sürekli güncellediği kampanyalarında da , en son marka telefonlara indirimli fiyatlarla ve taksit avantajlarıyla ulaşabilirsiniz. Galaxy Nexus, iPhone, Blackberry gibi son teknoloji cihazlara Avea kampanyaları ile çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 3G internet cihazlarını da temin edebilir, alacağınız paket ile cebinizden özgürce internete girebilirsiniz.

İlgili mağazalar