Anıtur hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Anıtur
0 / 5
(0 Yorumlar)

Anıtur Hakkında

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte birçok turizm firması da tatil fırsatlarını önümüze sunmaktadır. Ülkemizdeki tüm güzelliklerle birlikte gidilebilecek birçok yer vardır. İsterseniz kış ayında erken rezervasyonlarla bu turizm firmalarının sundukları seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz, isterseniz de yaz aylarının gelmesi ile güncel tatil fırsatlarına bakabilirsiniz. Seyahat acentelerinin önde gelenlerinden birisi de Anı Tur’dur. Yurtiçi turlarından yurtdışı turlarına, uygun fiyatlı otellerden beş yıldızlı otellere kadar birçok yelpazede tatil fırsatı sunmaktadırlar. Otellerle yapılan sözleşmelerle bu firmalardan yaptığınız rezervasyonlarla artı indirim fırsatları da kazanabilirsiniz.

ani_tur_antalya_alanya_otel_kampanyalari

Anıtur, Yurt İçi ve Yurt Dışı Tatil Fırsatları!

Sizlere ekonomik ve keyifli bir tatil imkanı sunan anıturun seçenekleri arasında birçok otel bulunmaktadır. Öncelikle bunlardan yurtiçi tatil fırsatlarından bahsetmek istiyoruz. Antalya otelleri arasında Belekte olanlar“Cesars Hotel” 150TL, “Maritim Pine Beach Resort” 160TL, “Club Megasaray” 160TL, Lara’da olanlar “Delphin Palace” 300TL, “Titanic Resort” 220TL, Kemer’deki oteller, “Pgs Hotels Worl Palace” 170TL, “Akka Alinda” 140TL, “Le Chateau De Prestige” 140TL dir. Alanya tatil fırsatları ise; “Arycanda Deluxe” 160TL, “Sidera Club Kirman” 120TL, “Alara” 90TL arasında değişiklik göstermektedir. Bodrum’daki tatil fırsatları ise; “Diamond Of” 80TL, “Vera Club Tmt” 120TL, “Armonia Holiday Village” 200TL, “Hapimag Sea Garden” 200TL, “Önderhan Beach Club” 70TL, “Lambiance Resort” 70TL, “Salmakis Resort & Spa” 120TL arasında değişmektedir.
Bir diğer sahil şehrimiz olan Ceşme otelleri ise; “Sheraton” 240TL, “Kaya Prestige SunShine” 80TL, “Ceshme Plus” 120TL, “Golden Resort Alaçatı” 80TL, “Boyalık Demirel Residence” 90TL fiyatlar arasında değişmektedir. Tüm bu tatil fırsatlarının yanı sıra günlük kampanyalarla her gün bir konaklama yeri indirim fırsatı sunmaktadır. Erken rezervasyonlarda ise daha uygun fiyatlarla güzel bir hafta geçirmeniz mümkündür. Anıtur’un sunduğu yurtdışı tatil fırsatları da mevcuttur. Bunların belli başlıları ise; “Klasik Yunanistan” gezisi 650TL, “İtalya – Fransa” 1500TL, “Moskova – St.Petersburg” 2000TL, “Roma” 900 TL, “Prag – Viyana – Budapeşte” 1000TL’den başlayan fiyatlarla sunulmakta. Ayrıca Kıbrısta birçok otelde de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bunların yanı sıra anıturla mavi yolculuğa çıkabilir ya da kültür gezilerine de katılabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti, İletişim ve Şirket Bilgileri

Birçok kişiyi hem Türkiye’de hem dünyada tatil yapma imkanı sağlayan Anıtur, ulaşım kolaylığı, otel konaklamalarında müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen turizm firmaları arasında gelmektedir. Hafta içi sabah 9.00’dan 21.00’a kadar, Pazar günü ise sabah 11.00’dan akşam 21.00’a kadar telefonla hizmet vermektedirler. Firmanın adresi : Küçükbakkalköy Mh. Vedat Günyol Cd. No:8 Ataşehir / İstanbul’dur. Telefon numaraları ise; 44 44 264 ve 0216 542 80 80’dir. Sizlerde tatil planınızı hem sitenin online sitesinden bakarak ya da telefonla bilgi alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ödeme kolaylıkları ile de sizlere cazip bir tatilin kapılarını açmaktadırlar.

İlgili mağazalar