Accessorize hakkında en son haberleri okuyon, sorularınızı başkalarıyla paylaşın, size sunduğumuz en son kuponlarımızla ve fırsatlarla kazancınıza kazanç katın.

Accessorize
3 / 5
(7 Yorumlar)

Accessorize hakkında en son yorumlar

7 Yorumlar

 • 5 Yıldız:
  (0)
 • 4 Yıldız:
  (1)
 • 3 Yıldız:
  (0)
 • 2 Yıldız:
  (0)
 • 1 Yıldız:
  (1)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşın!!

Değerlendirin
En Sevilen Pozitif Yorum
süper mağaza

çok güzel ürünler var süperrrrrrrrrrrrrrr

Tüm yorumları oku
VS En Sevilen Negatif Yorum
şikayet

accessorize mağazasını çok beğeniyordum ama hiç bu mağazaya yakıştıramayacağım şekilde mağdur edildim 2 aydırda bir çözüme kavuşturmadılar sorunumu ve etrafımdan da şimdi yeni yeni duyuyorum bu tür sı...

Tüm yorumları oku
 1. ...
  yazan: nurdan on day 19.03.2015

  benim bir şikayetim yok accessorizedan bi çanta aldım 90 liraya çok da beğenerek kullandım fakat rengi kot pantolona ya da herhangi biryere değdikçe atmaya başladı tavsiye ediyorum yine de güzel ürünleri var ben değiştirmek için götürmedim

  Bu yorum işinize yaradı mı? Evet Hayır Alakalı değil
  Yorum ekle

  Yorum Yaz

  Gerekli

  Gerekli

  Gerekli

  captcha image

Accessorize Hakkında

Accessorize, İngiltere’nin en önde gelen mağaza zincirlerinden biri. İngiliz Monsoon firmasının sahibi Peter Simon tarafından 1955 yılında İngiltere’de kurulan Accessorize,1980′li yıllarda Monsoon şirketinin mağazalarında corner olarak küçük bir aksesuvar koleksiyonu ile görücüye çıktı. Bu ufak çaplı aksesuvar koleksiyonu beklenmedik bir başarı ile çok beğenilince, aynı isimle ‘Accessorize’ markası yaratıldı. Bundan sonra peşi sıra mağazalar açmaya başlayan Accessorize,ilk mağazasını İngiltere Convent Garden Pizza’da açtı. Markanın gelişim yıllarında uzun süre Londra’da kalan Accessorize, daha sonra Londra dışındaki ilk mağazasını Manchester’da açan Accessorize, şimdi dünyanın birçok ülkesine yayılmış aksesuar mağazaları zincirinin sahibi.

Accessorize Ürünleri

Dünya aksesuar modası trendlerini yansıtan, ürün çeşitliliği ve özgün tasarımları ile göz alan Accessorize her sezon koleksiyonlarını yenileyerek mağazalarında sizler için sunuyor. Kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Accessorize, özellikle genç kızların en çok tercih ettiği aksesuar mağazalarının başında geliyor. Accessorize, ayrıcalıklı tasarımları ile dikkat çeken koleksiyonlarının yanı sıra, renkli ve cıvıl cıvıl mağazaları ile de ilgi görüyor. Accessorize, takı, çanta, kırtasiye malzemeleri, bikini, iç çamaşırı, ayakkabı, cüzdan, kemer, şapka, terlik, atkı-bere-eldiven, hayvan dostlarımız için Pet ürünleri gibi çok çeşitli bir ürün yelpazesi sunuyor. Binbir çeşit aksesuar arasından sizin tarzınızı en çok yansıtan ürünleri bir araya getirebilir, Accessorize’in eğlenceli dünyasından stil sahibi kombineler yaratabilirsiniz. Accessorize’ın Türkiye’de en çok beğenilen ürünleri şüphesiz ki çantaları. Birçok canlı rengi bir arada kullandığı ve etnik desenlerle işlediği çantalarını kristal ve imitasyonlarla süsleyen Accessorize, kendi modasını yarattığı koleksiyonları ile sizleri bekliyor.

Accessorize Türkiye

İngiltere’ed yaklaşık 150 olmak üzere dünyada dışında şu anda 170′in üzerinde mağazası olan Accessorize, dünyanın birçok ülkesinde mağazalar açmaya devam ediyor. Şirket politikası olarak, her yıl 16 yeni mağaza açmayı hedef olarak alan Accessorize’in Türkiye’de de Unitim distribütörlüğünde faaliyet gösteren 40 mağazası var. Bu mağazalar, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Denizli, Eskişehir, Gaziantep ve Trabzon’un en işlek alışveriş caddelerinde ve alışveriş merkezlerinde bulunuyor. Daha önce Türkiye’ye Tommy Hilfiger’ı, Gas’ı, Custo Barcelano ve Camper’ı getiren Unitim A.Ş. tarafından distribitörlüğü yapılan ve ülkemizde oldukça ilgi gören Accessorize, Türkiye’de daha çok mağaza açmayı planlıyor.

İlgili mağazalar