Saten Giyim: Ürünleri ve Modelleri | Cazip Fiyatlar ile Alışveriş

Saten Giyim: Ürünleri ve Modelleri | Cazip Fiyatlar ile Alışveriş Galeri

Hem iç hem de dış giyim ürünlerinde önemli bir yer tutan saten kumaş, özellikle bayanlar tarafından oldukça rağbet görüyor. En iddialı modelleri barındıran saten giyim ürünleri, özellikle iç giyimde dikkat çekiyor. Gecelik ve sabahlık gibi modellerde tercih edilen kumaşlar arasında olduğundan, sektörün önemli bir payını elinde tutuyor. Özellikle sıcak yaz aylarında, terleten ve rahatsız eden birçok kumaşın yanı sıra bu kumaş, geceleri çok daha rahat uyumanızı sağlıyor. Modellerde en çok tercih edilenler ise mini elbiseler ve şortlu pijamalar oluyor.

Ürünler ve Modeller

Başlı başına bir sektör sayılabilecek saten giyim ürünleri arasında, geceliklerden pijamalara, şortlardan sabahlıklara, elbiselerden eteklere kadar birçok ürün seçeneği bulunuyor. Yaz aylarının da gelmesiyle, kaygan ve hafif yapısıyla rahatsız etmeyen bu kumaş, çok daha rahat bir uyku sağlıyor. Çeşitli dantel ve aksesuarlarla süslendiğinde çok daha hoş göründüğünden, günlük kıyafetlerde de tercih ediliyor. Genellikle kırmızı, siyah, pembe, lila ve beyaz gibi renklerde kullanılan kumaş, ilk tercih edilen kumaş türleri arasında. Ürünler arasında yer alan şortlu pijama takımları, özellikle genç hanımların ilgisini görürken, mini gecelikler evli ve olgun bayanların daha çok dikkatini çekiyor. Erkeklerde ise röpteşambır ürünlerinin yapımında kullanılırken, sabahlık olarak da adlandırılan bu ürünler, kaygan dokusu ve rahatlığı ile kolaylık sağlıyor. Gecelik ve sabahlık ürünlerin yanı sıra bu kumaş, günlük ve abiye modellerde de kullanılıyor. Eski dönemlere göre abiye modellerin yapımında kullanımının azalmasıyla, abiye sektöründe bu kumaşa olan ilgi de azalmaya başlamıştır. Geçmiş yıllarda özellikle mini elbiselerde dikkat çeken bu kumaş, şimdilerde daha çok gecelik ve sabahlıkların üretiminde kullanılıyor.

Nereden Alınır

Saten giyim ürünlerini, özellikle iç giyim satışı yapan mağazalarda bulabilirsiniz. Gecelik, sabahlık, pijama ve şort takımları ve röpteşambır olarak üretilen saten giyim ürünlerine, özellikle bayanlar tarafından yoğun talep görülmektedir. Bayanlara çok hoş bir hava katan bu ürünler, dantel işlemeler ve çeşitli transparan detaylarla hareketlendirilerek birçok renkte satışa sunulmaktadır. Ten renginize ve zevkinize uygun renklerde modelleri tercih ederek, çok daha çekici görünebilirsiniz. Bu tarz ürünleri satın alabileceğiniz, kaliteli ve güvenli satış yapan markalar arasında; Pierre Cardin, Ten, NBB, Ay Yıldız, Penti ve İnci gibi markalar yer almaktadır. 50TL’den başlayıp 500TL'ye kadar çıkan bu ürünlerin fiyatları, markadan markaya değişiklik göstermektedir. Alışveriş merkezlerinde yer alan bu markaların yanı sıra, bu tarz ürünlerin alışverişini, dilerseniz online satış yapan internet adreslerinden de yapabilirsiniz. Onlarca model ve renk seçeneğiyle, dilediğiniz ürünü inceleyip satın alabileceğiniz bu siteler; Orkidealısveris, Trendbras, Mordantel ve Derinmor gibi online adreslerdir. Sezonun son moda ürünlerini, cazip fiyatlara satın alabileceğiniz bu siteler, çok daha kolay alışveriş imkanı sağlamaktadır. Kapınızda ödeme imkanı sunan ve dünyaca ünlü markaların satışlarını yapan bu adreslerden, cazip fiyatlar ile alışveriş imkanlarını kaçırmayın.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Penti
  • İNCİ
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları