Şarjlı Bisiklet: Online Akülü ve Elektrikli Bisiklet Model Fiyatları

Şarjlı Bisiklet: Online Akülü ve Elektrikli Bisiklet Model Fiyatları Galeri

Bisiklet sürmek dünyada en çok yapılan hobiler arasında gelir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber artık elektrik ile çalışan modelleri de piyasada bulunmaktadır. Bu ürünler oldukça ilgi görmüşlerdir. Kısa bir şarj süresi birlikte uzun süre kullanıma hazır hale gelmektedir. Özellikle motorların güçlü olması nedeniyle yokuş yukarı yollarda bile rahatlıkla ve zorlanmadan çalışmaktadır. Trafik sıkıntısından bunalanlar için motor ve elektrikli ürünler son derece cazip gelmektedir. Oldukça farklı şarjlı bisiklet modelleri bulunmaktadır. Motor özellikleri ve ne için tercih edeceğinize bağlı olarak değişmektedir. Sessiz motora sahip olması ve elektriğin daha az maliyetli olması nedeniyle motorun sesinden de sıkılanlar için oldukça ideal bir ürün.

Şarjlı Bisiklet Modelleri, Özellikleri!

Şarjlı Bisiklet Modelleri, Özellikleri!

Üretilen ürünler farklı tercihlere göre sunulmaktadır. En hızlı giden, en fazla yol alan ya da yokuşları en hızlı çıkan gibi özelliklere sahip modeller bulunur. Piyasada bulunan ürünler genellikle 248-250W ile gücündedir. Daha yüksek motorlu modeller de bulunmaktadır. Ancak yasalar gereği bu modeller ehliyet gerektirir. Özellikle bu ürünleri tercih edenlerin tek sıkıntı yokuş yukarı çıkmak olmaktadır. Genel olarak bütün modeller 15-20 derece açıdaki yokuşları tek kişi ile rahatlıkla çıkmaktadır. Deltabisiklet.com'a girdiğiniz zaman sizin için birkaç model bulabilirsiniz. Bunlar arasında yer alan Geotech markasına ait Mercury Şarjlı Bisiklet 36V adlı ürün üstün özellikleri ile ilgi çekiyor. Özellikleri:
* 36V ile çalışmaktadır. Özellikle 26 jant olması da motorun performansına ek olarak güç katıyor.
* Ürünü beyaz ya da lacivert olarak alma imkanını bulunuyor.
* Güçlü motoru sayesinde yokuş yukarı rahatlıkla çıkabilirsiniz.
* Özel Lithium bataryası ise uzun ömürlüdür ve hızlı şarj edilmektedir.
* 2 saat süren bir şarj ile 2 ay kullanabilme özelliğiniz var.
* Pedalı 360 derece çevirdiğiniz zaman motor devreye giriyor.
* Fren yaptığınız zaman motor kendini kapatıyor ve böylece duruyorsunuz. Böylece bir güvenlik problemi oluşmuyor.
* Saatte 30-35 km hız ile yolculuk yapabilirsiniz.
Bunun yanında şarjlı bizikletlere Sarjlibisiklet.com ya da Bisikletcim.com üzerinden de ulaşma imkanınız bulunuyor. Modeline göre farklı ürünler alternatif renk seçenekleri ve uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor.

Şarjlı Bisikletlerde Kredi Kartına 12 Ay Taksit İmkanı!

Bu modellerin her birinin farklı aküleri, taşıma kapasiteleri ve şarj süresi bulunmaktadır. Bataryalar ise 220V ile şarj edilmektedir. Dikiz aynası, alarm, direksiyon kilidi ve motoru açmak ya da kapatmak için uzaktan kumadan gibi aksesuarlar da modellerde mevcuttur. Kredi kartına uygun taksit oranları ile bu ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca kapıda ödeme imkanı da mevcut. Hobi olarak bu modeli tercih edenleri yanı sıra trafikten sıkılanların da tercih ettiği bu ürünler, fiyatların düşmesi ile artık gözle görülür derecede büyük bir artış ile kullanılmaktadır. Rahat, konforlu olması da ürünün tercih edilmesini sağlıyor. Bu ürünlere ulaşmak ise artık çok daha kolay!

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları