Sarı Saç: Ünlü Markaların Saç Boyası Renk Katalogu Online Alışverişte

Sarı saç renklerini uygularken saç tonunun tenimize uygun olmasına dikkat etmemiz gerekir. Galeri

Hanımlar, saç renklerinde değişiklik yapmayı her zaman sevmiştir. Görünümlerinde değişiklik yapmak veya zamana yenik düşerek aklaşan saçlarını kapatmak için mutlaka boyalardan faydalanırlar. Günümüzde birçok kozmetik markası çok farklı renklerde boya imal etmektedir. Kolay kullanımı, bakım yapması ve kalıcı olması nedeniyle artık ev ortamında boyama işlemi son derece yaygın hale gelmiştir. Gerek profosyönel kuaför salonlarında, gerekse evde boya yapılsın en tercih edilen renklerin başında sarı saç renkleri gelmektedir.

Kaliteli Saç Boyası Markaları ve Sarı Renk Tonları

Günümüzde kozmetik ve bakım markalarının boya üretmesiyle, birçok kaliteli ürünün piyasa sürülmesine olanak sağlanmıştır. Bu ürünler sayesinde artık kuaförlere gitmeden ev ortamında da en iyi şekilde boya işlemini yapmamız mümkün olmaktadır. Öte yandan, değişen malzemeler ve imkanlar sayesinde kuaföre salonlarında birçok farklı renkleri tercih etmemiz de olasıdır. Avon, Alix Avien, Koleston, Garnier, Loreal, Neva Color, Naturel Color, Naturels, Voila, Palette, Salon 2000 gibi markaların ürünlerinde seçim yapılabilir. Renkler arasında en fazla tercih edileni şüphesiz sarı saç renkleridir. Sarı rengin birçok tonu bulunmaktadır. Tercih yaparken kendi rengimizi, ten rengimizi ve göz rengimizi dikkat alarak seçim yapmamız gerekir. Sarı saçlar iddialı tonlar olduğundan, ten renginin yakışacağı hanımlar tarafından tercih edilmesi gerekmektedir. Tonlar açıktan koyuya kadar çok çeşitlidir. Efsanevi ve güzeller güzeli sinema yıldızı Marilyn Monroe ile bütünleşmiş beyaza yakın platin renklerden, altın rengi tonlarına, koyu sarı saçlardan, röfleli gibi görünüm veren tonlara kadar birçok rengi bulmak mümkündür. Boyarken yıpranma olmaması için, boyalarda bulunan kullanım talimatlarına uyulması gerekir. Ayrıca, boyanın yanında bulunan bakım ürünlerinin de mutlaka talimata göre uygulanması lazımdır. Tellerimiz çok koyu renkli ise ve açık sarı saç istiyorsak, ilk uygulamada bir kuaföre danışmamız ve işlem yaptırmamız yerinde olacaktır.

Ürün Alışverişi Seçenekleri ve Online Ürün Alımı Tavsiyeleri

Boyama yapmadan için öncelikle bir ön inceleme yapmak ve bize en yakışacak renk tonunu bulmamız faydalı olacaktır. Markaların birçok farklı tonda boyaları bulunmaktadır. Alerjik bünyesi olanlar ve dökülme gibi çeşitli hassasiyetleri bulunanlar organik olarak tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanmış boyaları tercih etmelidir. Alışveriş için eczaneler, kuaför salonları, kozmetik mağazaları, alışveriş mağazlarının güzellik ve bakım reyonları ile parfümeriler tercih edilebilir. Online mağazalar da uygun rakamlı alışverişler için uygundur. Balerin kozmetik, Zidaya, Luxybox, Vanilya Club gibi sanal mağazalar da birçok ürün çeşidi ve kaliteli markaların boyaları bulunmaktadır. Uygun ödeme şartları ve taksitli alışveriş imkanlarıyla ürün alımı yapmak mümkündür. Sarı tonlarını uygularken tellerde bir kızıllığın olmaması için uygulama yaparken bir miktar "oksidan" denilen açıcı malzemeden eklememiz mümkündür. Ancak, bu malzemeyi eklerken ölçünün çok uygun olması gereklidir. Bu nedenle boyama yapmadan önce, bir uzmana, kuaföre danışarak ne kadar ve nasıl uygulayacağımız sorulmalıdır. Bu şekilde, çok güzel ve arzu edilen renk tonlarına ulaşmamız mümkün olacaktır.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Balerin Kozmetik
  • Luxybox
  • Zidaya
  • Vanilya Club
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları