Saray Halı Modelleri ve Fiyatları: En Uygun Fırsatlar Online Satışta

Saray Halı Modelleri ve Fiyatları: En Uygun Fırsatlar Online Satışta Galeri

1972 yılında kurulan Saray Halı Türkiye’nin en çok bilinen ve kullanılan markası. Güçlü tasarım ekibiyle birbirinden güzel renk ve desenlerde makine halıları üreten firmanın 1000’in üzerinde satış bayisi bulunuyor. Satışlarını Türkiye dışında 50’den fazla ülkede de gerçekleştiren markanın bir çok ürünü üstün özellikleri ile tescil edilmiş ve ödüller almış. 1000’den fazla tescili bulunan ve 600.000 m2 alanda üretim yapan marka halının iplik yapımı, boyaması, dokuması, apresi ve kalite kontrolu olmak üzere her aşamasını kendi tesislerinde yapıyor.

Ürünlerin Bakımı

Markanın ürünlerini düzenli ve kısa zaman aralıkları içinde temizlemek gerekiyor. Üzerine konulan mobilyaların sivri ve keskin uçlu olması ve uzun süre kalması da o bölgedeki tüylerin yıpranmasına neden olur. O yüzden ağır ve ince ayakları olan eşyaların yerini sık sık değiştirmek gerekiyor. Sivri ve keskin uçlu aletlerle sıklığı 900.000 uç ve daha fazla olarak dokunmuş olanların çizilmemesi gerekiyor. Ürün sık dokunmuş olduğundan çizilen yerdeki tüyler yukarı kalkamayacak ve iz kalacaktır. Markanın tüm ürünlerinin 70 derecenin üstünde ısıya maruz kalmaması gerekiyor. Detaylı temizlik için asla yıkanmamalı bu ürünlere özel şampuan ile elde silinmeli veya makine ile yıkanmalıdır. Çamaşır suyu ve benzeri ağartıcılar asla kullanılmamalıdır.

Saray Halı Modelleri ve Fiyatları

Saray Halı Modelleri ve Fiyatları

Markanın ürünleri 16 renge kadar ve sadece markanın kullandığı makineler ile bukle ve kesik uçlu ürünler dokunmaktadır. Faydalı model olarak Türk Standartları Enstitü’sü tarafından tescil edilen ürünü anti slip tabanlı kaymaz halı Frize çoğu kişinin şikayet ettiği bu duruma son vermiştir. 30 dan fazla modeli bulunan ürünleri klasik, modern ve retro olmak üzere bir çok zevke özel tasarlanıyor. Simli Shagy ürünleri son derece modern ve sade görünümü ile dikkat çekiyor. Doğadan esinlenerek toprak tonlarının kullanıldığı koleksiyondaki ürünler 2000x3000 ile 80x20 boyutları arasında üretilmiş. Saray 3B koleksiyonu kabartma desenli ve modern tarzda tasarlanmış. Saray temiz hava serisindeki ürünler 11 ve 12 mm hav yüksekliğine sahip. Modern tarzda, doğal bej ve kahve tonlarında tasarlanan ürünler günümüz çizgileri ile uyum sağlıyor. Sihir koleksiyonu bembeyaz ve kabartma ürünleri ile yumuşacık ve çok rahat. Modern tarzdan hoşlanmayan, eski tip desen ve renklerde ürün kullanmak isteyenleri de düşünmüş marka. Antıque koleksiyonunda bu tarz modeller bulunuyor. Koleksiyondaki ürünlerin hav yüksekliği 9 mm. Yine klasik ürünlerden hoşlananlar için üretilmiş İpeksi adlı koleksiyon da tercih edilebilir. Günümüz çocukları ayrı odalarında, onlara özel hazırlanmış mobilyaları ile minik dünyalarında çok mutlular. Marka çocuklar için iki koleksiyon hazırlamış. Kids koleksiyonu çocukların meşhur kahramanı Hello Kitty portreleri ile dokunmuş. Son derece sevimli bu ürünler Sanrio lisanslı. Çocuklara özel dokunan diğer koleksiyonu ise Kisd Jel Bukle. Bu ürünlere de dünya ve Türkiye haritaları dokunmuş. Çocukların bu sayede genel kültür bilgilerini de geliştirmeleri sağlanmış. Marka halıların dışında pusulalı namazlık da üretmiş. 80x125 ve 65x115 olmak üzere 2 farklı ölçüde dokunan namazlıklar pusulalı.

Beğeneceğiniz mağazalar
  • Hello Kitty
Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları