Saray Halı Modelleri: En Son ve Trend Modeller, İndirimli Fırsatlar

Saray Halı Modelleri: En Son ve Trend Modeller, İndirimli Fırsatlar Galeri

Halılar evleri şık gösteren detaylardan birisidir. Modern tasarımlardan hoşlananlar evlerini daha canlı, hareketli gösterebilir. Klasik kesimi tercih edenler ise biraz daha ağır gösterebilir. Kişinin tarzına göre değişen seçenekler ile bu mümkündür. Bu yüzden birçok ürün üreten markalar kişiye, yaşa ve tarza göre hitap eden modeller üretmektedir. Saray halı modelleri de modern ve klasik tasarımları bulunuyor. Alternatif renk seçenekleri ile de modellerine çeşit katıyor. Özellikle zor beğenen insanlar için birçok modelin olması oldukça önemlidir. Saray halı modellerinde bulunan farklılık ve çeşitlilik ile tarzınızı yansıtan bir ürünü burada bulabilirsiniz. Saray Halı, 1972 yılında kurulmuş bir markadır. Kalitesinden ödün vermeden ürettiği ürünler ile Türkiye'de özellikle kadınların en çok tercih ettiği markalar arasındadır. Yurt içi ve yurt dışında bulunan mağazaları ile bu sektörde Türkiye'nin en büyük üreticisidir. Modayı yakından takip ederek trend renkler ile yeni sezon ürünleri oluşturmaktadır. Ayrıca teknolojiyi de yakından takip ederek kendi alanında en iyi makineleri kullanmaktadır.

Saray Halı Modelleri!

Saray Halı Modelleri!

Saray Halı, Türkiye'de ilk defa kaymayan tabanlı modelleri piyasa sunmuştur. Bu sayede olası bir kayma sonucu oluşacak tehlikeyi de engellemiş oluyor. Bu özelliği ile Türkiye'de oldukça beğeni toplamıştı. Bunun yanında ürettiği ürünlerin anti-bakteriyel bir yapıya sahip olması ile de sağlık sorunları yaşamanızı engelliyor. Halıların üzerine mikrop, bakterilerin yaşamasını ve üremesini engelliyor. Türkiye'de yine ilk defa bir özelliğe daha imza atıyor. Havayı İyileştiren Halı sloganı ile ürettiği modellerinde farklı bir özellik bulunuyor. Yeni ürettiği ürünlerde bulunan özellik ile bulunduğunuz ortamda olan kokuları yok ediyor, böylece etrafa sinmesini engelliyor. Bu sayede mekanın içindeki havayı temizliyor. İnternet üzerinden Asyahali.com üzerinden bu ürünlere ulaşmak mümkün. Eğer mağaza ve bayileri ziyaret etmek istiyorsanız adres ve telefon bilgileri için ise Sarayhali.com.tr adresini ziyaret etmenizde fayda var. Ürün kategorisi ise oldukça fazla. Ürünlerde farklı iplik grupları ve değişen ebatlar ile yüzlerce ürün bulunuyor. Namazlık, Simli Shaggy, İpeksi, Kids gibi koleksiyonların yanı sıra yeni ürettiği ve temiz hava özellikli ürünler ise Vizyon Temiz Hava, Sembol Temiz Hava ve Saray Temiz Hava kategorisinde yer alıyor.

Ücretsiz Teslimat ve Kampanyalı Modeller!

Asyahali.com üzerinden Saray markasına ait modellere ulaşabilirsiniz. Kredi kartı ile site üzerinden taksit ile alışveriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yine kredi kartı ile kapıda ödeme sistemi de bulunuyor. Ücretsiz bir şekilde size teslim edilen ürün sayesinde yüksek kargo ücreti de ödemiyorsunuz. Ayrıca satın aldığınız ürünleri eğer beğenmez iseniz sorgusuz sualsiz iade etme olanağı da size sunulmuş. İstediğiniz fiyatlar ölçüsünde arama yaparak seçenekleri de düşürebilme imkanınız var. Telefon ile de sipariş verebilir ya da sormak istediğiniz sorulara hemen cevap bulabilirsiniz. Bunun yanında birçok markaya ait ürünü de burada bulma imkanınız var.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları