SARAR

SARAR Galeri

Türk erkek hazır giyim sektöründe önemli bir rol oynayan Sarar Giyim 1944 yılında Abdurrahman Sarar'ın Eskişehir'de açtığı 13 metrekarelik terzi dükkanı ile ilk temelini atmıştır. Hem Türkiye'nin, hem de Dünya'nın önemli markalarından biri haline gelen SARAR Giyim'in bugün, üçü Eskişehir'de olmak üzere birçok fabrikası bulunuyor. Sarar yeni sezon ürünleri katalogunu görmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Sarar Giyim Online Mağazaları - Katalog 2011


Günümüzde Sarar Giyim, ürünleri kendi markası ve başka markalar adı altında dünya çapında 28 ülke için üretiyor. Kumaş seçimiyle, detaya verdiği önem ve dikişte gösterdiği ince özen ile, müşterilerin değişen ihtiyaçlarını da göz önüne alarak kaliteli ürün ve hizmet sunan Sarar'ın İstanbul'dan Ankara'ya, Samsun'dan Urfa'ya kadar Türkiye'nin brçok kentinde ve NewYork, Berlin, Nairobi gibi dünya şehrinde mağazaları bulunuyor.

Sarar Online Shop

Sarar Online Shop


SARAR Giyim'in dünya modası ve trendleri ışığında hazırladığı kolleksiyonları onlineshop'tan takip edebilirsiniz, bunu yaparken %50'ye varan sezon sonu indirimlerden faydalanabilirsiniz, 150 TL üzeri alışverişlerinizde de kargo ücreti ödemezsiniz. www.sararshop.com internet adresinden erkek ve kadın giyim, eşarp ve ev tekstili kolleksiyonlarını yanı sıra Sarar'ın indirimli ve promosyonlu ürünlerini de satın alabilirsiniz.


Sarar Takım Elbise – Sarar Damatlık

Sarar Takım Elbise – Sarar Damatlık


Sarar Giyim, özellikle erkek giyim üzerine Sarar Damatlık ve Sarar takım elbisesi ile çok ünlüdür. Birçok erkeğin özel günlerde tercih ettiği Sarar takım elbiseler, yüksek kaliteye sahip ve ömür boyu kullanılabilecek ürünlerdir. Yine erkekler düğünleri için Sarar damatlıkları çokça tercih etmektedirler. Firmanın online mağazasında koleksiyon adlı başlık altında; Sarar erkek, kadın, kadın lookbook, erkek lookbook ve still life kategorileri altında firmanın yeni sezon kreasyonlarını görüntülemek mümkündür.

Hazır giyim üzerine üretim yapan şirket, dünya markaları ile yarışmaktadır. Giyim sektöründe büyük bir pazar payına sahip olan şirket, her geçen gün gelişen yeni teknolojiyi de takip etmesi ile en iyilere imzasını atmaya devam etmektedir.
Sarar takım elbise ya da Sarar damatlık modellerine göz atmak isterseniz, sayfa başında bulunan firma logosuna tıklayarak, firmanın resmi sitesine bağlanabilirsiniz.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları