Sarar Takım Elbise: En Yeni Modelleri ve Online Kampanya Fiyatları

Sarar Takım Elbise: En Yeni Modelleri ve Online Kampanya Fiyatları Galeri

Ülkemizde özellikle kaliteli erkek giyimi denince aklımıza gelen ilk markalardan biri, geniş ürün yelpazesi ile Sarar olmakta. 1944 yılında Abdurrahman Sarar'ın temellerini attığı firma, sadece erkek giyimi değil, bayan hazır giyim ve Sarev adı ile ev tekstili ürünlerinde de müşterilerine hizmet vermekte. Eşarp denildiğinde de kalitesi gözlerimizin önüne gelen markanın yurt dışında da şubeleri bulunmakta ve şuan itibariyle yirmi dokuz ülkeye ürün sağlamaktadır. Hizmet ve kalite konusunda da farklılık yaratarak kalıcılığını pekiştiren firmanın belki de en önemli özelliği, ürünlerine olan güven.

Yeni Modeller

Sarar, takım elbiseleri ile bu yıla da hızlı bir giriş yaptı. Ürün çeşitliliğini daha da arttıran firma, fiyatlar konusunda da müşterilerine cazip kampanyalar ile indirim sağlamakta. Bu yılki modellerde farklı renklerin kullanılması firmayı tercih edenlerin daha da çok ilgisini çekti. Açık mavi bir takımın içine giyilmiş beyaz bir gömleğin üzerinde griye çalan bir kravatla oluşturulan şıklık gerçekten göz alıcı. Bu sezon kahverengi, gri, lacivert modellerin yanında beyaz pantolonların üretilmesi de yaz sever müşterilerin ilgisi cezbetmekte. Diğer modellere de söyle bir göz atığımızda, karşımıza eski ile yeninin uyum içinde olduğu çok farklı tasarımlar çıkıyor: Bir yanda 1930'ların Amerika Birleşik Devleri'ndeki İtalyan stili, diğer yanda altmışların Fransa'sı. Dar paça ve kollu kareleri modellerin ise farklılığı hemen göze çarpmakta. Firmanın Las Vegas'ta açtığı mağazadaki ürünlerin yoğun ilgi görmesi, bu seneki modellerin hem Türkiye hem de yurtdışındaki müşterilere hitap ettiğini kanıtlamakta. Ayrıca erkeklerin en özel günleri için hazırlanmış damatlıkların tamamı inanılmaz bir şıklık sağlamakta. Siyah ve gri modeller bu mutlu gününüzde sizlerin daha çekici olmanızı sağlayacak şekilde üretilmiş durumda. Firma ayrıca kadın şıklığına da önem vermekte. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılacak giysilerin yanında, iş hayatınızda farklılığınızı ortaya koyabileceğiniz, kumaş zenginliği ve renkleriyle sizleri memnun edecek modellerde mağazalarda yerini almış durumda. Yün, ipek, keten ve pamuk kullanılan ürünler, bu senenin moda renklerinden gri ve kahverengi ile harmanlanarak güçlü ve kendinden emin kadınların tercihi olmaya devam edeceğini gösteriyor.

Online Mağaza ve Kampanya Fiyatları

Sarar takım elbiselerinde her sezon olduğu gibi bu yılda çeşitli kampanyalar bulunmakta. Sararshop.com adresinden ulaşabildiğimiz online alışveriş sitesinde, yüzde otuz'a kadar varan indirimler sizleri beklemekte. Ayrıca her yıl özel günlerde yapılan indirimler bu yıl da mağazada uygulanmış durumda. Babalar günündeki inanılmaz indirimli kampanyaların sezona da yayılacak olması müşteriler için sevindirici bir haber. 199 Tl'den başlayan indirimli fiyatlarla kaliteli bir kıyafete sahip olabiliyorsunuz. Farklı renklerde kombinlenen ceket ve pantolonlar da sizlere spor şıklığını ve özgürlüğünüzü yanısıtmanızda yardımcı olmakta. Firma, resmi sitesi haricinde başka online mağazalarda da ürünleri sunulmakta. markaysamarka.com adresine giriş yapıldığında yine en güzel elbiseler müşterileri karşılamakta. Ayrıca bu mağazada da ilgi çekici kampanyalar ve çeşitli indirimler bulunuyor. Hazır giyimde şıklığı ve kaliteli ürünü uygun fiyatla arıyorum diyorsanız, mağazalar sizleri beklemekte.

Buna benzer makaleler
Yorumlar
blog comments powered by Disqus
Diğerlerinin şu anda okudukları